Brak ofert w schowku do porównania.

Nordic Development planuje swój debiut na NewConnect i wkracza na rynek ogólnopolski

22 czerwca 2017 roku, na konferencji prasowej, spółka Nordic Development poinformowała o planowanym debiucie na NewConnect oraz rozszerzeniu swojej działalności na rynek ogólnopolski.

Skandynawskie korzenie

Nordic Development to deweloper ze skandynawskimi korzeniami, działający do tej pory głównie w Bydgoszczy i okolicach. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku i do tej pory sprzedała ponad 900 mieszkań i lokali. Wraz z rozpoczęciem budowy nowego osiedla Eco Milan w podwarszawskim Milanówku Nordic Development rozpoczął realizację strategii wejścia na rynek ogólnopolski i zbudowania czołowej pozycji wśród firm deweloperskich w kraju.

Debiut na NewConnect

Nordic Development planuje do końca roku 2017 zadebiutować na NewConnect. Do końca 2016 roku spółka była notowana na Catalyst. Wejście na NewConnect wiąże się również z ambitnymi planami firmy wyjścia poza rynek bydgoski i rozszerzenie swojej działalności na rynek ogólnopolski.

Rozszerzenie działalności na rynek ogólnopolski

Inwestycja Nordic Haven - Bydgoszcz

Strategia Nordic Development zakłada szybkie rozszerzenie swojej działalności na rynek ogólnopolski W tej chwili w przygotowaniu jest 17 inwestycji – około 200 tys. m. kw. powierzchni mieszkaniowej. Łączny koszt inwestycji przewidywany jest na ok. 900 mln zł. Sześć z przygotowywanych projektów ma być zrealizowana w Bydgoszczy, pozostałe projekty będą realizowane w Płocku, Łodzi, Bytomiu, Legnicy, Lubinie, Zegrzu i Gdańsku. Do końca 2020 roku Nordic Development planuje wybudowanie 3300 mieszkań – ok. 1000 mieszkań rocznie. Wszystkie dotychczasowe projekty jak i te planowane charakteryzują się wysoką innowacyjnością rozwiązań konstrukcyjno-architektonicznych, elastycznością w dostosowaniu do potrzeb klientów oraz krótkim czasem realizacji.

Rozszerzenie oferty...

Główny zakres działalności spółki obejmuje realizację inwestycji mieszkaniowych oraz w niewielkim jeszcze stopniu lokali usługowych. W perspektywie Nordic Development planuje rozszerzenie oferty o condohotele, hotele, inwestycje komercyjne.

Artykuły powiązane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.