Brak ofert w schowku do porównania.

Zanim odwiedzisz plac budowy, czyli Dni Otwarte w Alpha Parku!

Wizyta na placu budowy to doskonała okazja, aby zobaczyć postępy prac przy inwestycji, ocenić rozkład czy możliwość urządzenia przyszłego mieszkania oraz podpytać specjalistę o wszystkie nurtujące nas kwestie. Taką szansę będziemy mieli już podczas październikowych Dni Otwartych na osiedlu Alpha Park na warszawskim Ursusie. Red Development przypomina jednak, że do takiej wizyty należy odpowiednio się przygotować. Przeczytaj, co zrobić zanim wybierzesz się na teren placu budowy!

 Chociaż wejście na teren budowy, na którym powstaje np. osiedle mieszkaniowe jest możliwe dla przyszłych lokatorów, taka wizyta wiąże się też z różnymi obostrzeniami. Przede wszystkim konieczna jest zgoda kierownika budowy, który odpowiada za stan bezpieczeństwa i higieny pracy na placu budowy. Zawsze więc współpracujemy z nim organizując tego typu wydarzenia. Na teren, na którym odbywają się prace zawsze wchodzimy razem z kierownikiem lub inżynierem. Specjalista przed wejściem instruuje naszych klientów w zakresie zachowania środków ostrożności – mówi Teresa Witkowska, Dyrektor Sprzedaży RED-Real Estate Development.

 

Oprócz zgody kierownika budowy istotny jest też m.in. odpowiedni ubiór. Osoby planujące wejście na teren inwestycji zostaną poinstruowane o konieczności założenia ochronnej kamizelki oraz kasku – te elementy ochronne zostaną przekazane przez dewelopera. Ważne jest założenie krytych butów na płaskiej podeszwie, najlepiej o antypoślizgowym podbiciu. Warto również pamiętać o warunkach panujących na budowie i przygotować się na to, że garderoba, którą ubierzemy na siebie tego dnia może lekko się pobrudzić, np. od pyłu czy błota.

W trosce o bezpieczeństwo  na teren budowy wpuszczane są jedynie osoby, które ukończyły 18 rok życia. Niektórzy deweloperzy wymagają dodatkowo podpisania specjalnego oświadczenia potwierdzającego, że odwiedzający zapoznał się z zagrożeniami wynikającymi z wejścia na budowę.

Dni Otwarte w Alpha Parku – zobacz, jak powstają budynki B i C

Już 20 i 21 października (piątek, 20.10 w godz. 10.00-15.00 i sobota, 21.10 w godz. 10.00-14.00) oraz 27 i 28 października (piątek, 27.10 w godz. 10.00-15.00 i sobota, 28.10 w godz. 10.00-14.00) RED Development organizuje Dni Otwarte w Alpha Parku. W tych dniach odwiedzający oprócz możliwości skorzystania z wyjątkowych rabatów cenowych czy rozmowy z ekspertami będą mieli okazję wejść na teren budowy by zobaczyć, jak realizowane są budynki B i C. Dodatkowo, przez cały czas trwania Dni Otwartych, do dyspozycji uczestników będą doradcy oraz ekspert finansowy, który przedstawi indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych. 

Artykuły powiązane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.