Brak ofert w schowku do porównania.

Sprzedaż III etapu inwestycji Osiedle Królewskie rozpoczęta

68 mieszkań, 6 lokali usługowych i 38 miejsc parkingowych – taką ofertę dla rynku nieruchomości w Rumi przygotowała spółka JHM DEVELOPMENT w czerwcu 2018r.

Budowa III etapu Osiedla Królewskiego przy ul. Dębogórskiej już trwa. W ubiegłym miesiącu spółka podpisała umowę z Generalnym Wykonawcą, w ramach której do 31 października 2019 roku powstanie ostatni z trzech zaplanowanych budynków osiedla. W sprzedaży dostępnych jest 68 mieszkań o różnych powierzchniach i rozkładach, od 39 do 75 m2. W budynku dostępnych będzie również 6 lokali usługowych oraz 38 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.

- Zakończyliśmy sprzedaż lokali mieszkalnych i usługowych w ramach I etapu Osiedla Królewskiego w Rumi, a poziom sprzedaży w ramach II etapu przekroczył 75%. Ze względu na satysfakcjonujące tempo sprzedaży zdecydowaliśmy się na uruchomienie budowy i sprzedaży trzeciego, ostatniego już etapu  – informuje Kaja Mirgos, Dyrektor ds. Rozwoju w JHM DEVELOPMENT S.A.

 

Budowa Osiedla Królewskiego w Rumi została podzielona na trzy etapy. W ramach pierwszego z nich powstał budynek wielorodzinny z 244 lokalami, następnie w ramach II etapu w ubiegłym roku oddano do użytku 237 lokali. III etap przewiduje budowę ostatniego budynku, w którym zaprojektowano w sumie 74 lokale. Wszystkie z etapów tej inwestycji charakteryzują się funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni w lokalach, wysokim standardem wykończenia części wspólnych w postaci wind, podziemnej hali garażowej czy zagospodarowaniem terenów zielonych. Nawiązaniem do nazwy Osiedla Królewskiego na klatkach schodowych II etapu inwestycji są wizerunki królów Polski.

Osiedle Królewskie jest zlokalizowane przy ul. Dębogórskiej,  pomiędzy Gdyńską a Gdańską, w sąsiedztwie Ronda L. Kaczyńskiego. Dojazd samochodem z terenu Osiedla do Gdyni zajmuje ok. 15 minut. Na parterze obu istniejących już budynków znajdują się sklepy i lokale usługowe, dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie dla mieszkańców miasta dostępne jest Centrum Handlowe JANOWO. Budowa tak dużej inwestycji mieszkaniowej wraz z kompletnym zapleczem handlowo-usługowym przyczyniła się do rozwoju tej części Rumi.

Artykuły powiązane

Gotowy czy indywidualny projekt domu?

Budowa domu to zwykle inwestycja życia, która pochłania setki tysięcy złotych. Jedną z ważniejszych decyzji do podjęcia, która czeka na inwestorów, jest wybór projektu budy...

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.