Brak ofert w schowku do porównania.

Autorzy

Agata Adamczewska

Agata Adamczewska, copywriterka, specjalistka ds. PR i komunikacji w mediach społecznościowych, absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego. Aktywnie działa w blogosferze, pisze odkąd pamięta, a doświadczenie zdobywała m.in w redakcji ogólnopolskiego dziennika i agencji PR. Specjalizuje się w tematach finansowych i lifestylowych. Od 2014 r. właścicielka marki Copy for Corpo.

Agata Holak

Agata Holak – magister ekonomii, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i studiów podyplomowych w zakresie wyceny nieruchomości. Specjalizuje się w badaniu rynku nieruchomości, od kilku lat obserwuje i analizuje trendy i zmiany na rynku mieszkaniowym oraz komercyjnym. Na portalu Rynek Deweloperski publikuje od początku jego istnienia.

Agnieszka Więckowska

założycielka, redaktor naczelna i wydawca portalu rynek-deweloperski.pl.

Na co dzień kieruje zespołem redakcyjnym i dba o funkcjonalność serwisu, który powstał z pasji do rynku nieruchomości, a także zamiłowania do nowoczesnych technologii. Rynek-deweloperski.pl to miejsce, które pozwala na szybkie wyszukanie nieruchomości od deweloperów z całej Polski, a także źródło informacji i porad na temat mieszkań, finansów, zagadnień prawnych, wnętrz oraz szeroko pojętej branży mieszkaniowej.

Agnieszka Więckowska specjalizuje się w tematach z zakresu nieruchomości, a także doradztwa w sprzedaży i najmie mieszkań, a także lokali komercyjnych. W pracy i życiu prywatnym stawia na stały rozwój i wierzy, że wszystkiego można się nauczyć. Najlepiej wypoczywa przy dobrej książce z gatunku fantasy.

Aleksandra Maśnica

Prime Time PR

Barbara Matusik

24/7Communication Sp. z o.o.

Beata Kowolik

Grzegorz Czwartosz

Hubert Rączkowski

Izabela Oramus

Nokturn Deweloper

Joanna Lebiedź

licencjonowany pośrednik (nr licencji 756) i doradca klienta ds nieruchomości, w zawodzie czynnie od 28 lat. Właścicielka firmy Lebiedź Nieruchomości. Skutecznie pomaga klientom sprzedać i kupić nieruchomość. Jest członkiem organizacji zawodowych, komisji statutowych przy Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, byłym rzecznikiem prasowym Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, laureatka wielu nagród branżowych. Jest autorem wielu szkoleń i trenerem. Prowadzi praktyki zawodowe i zajęcia dla studentów na kierunkach związanych z rynkiem nieruchomości. Autorka wielu analiz rynkowych, cyklicznie ukazujących się w mass mediach. Z wykształcenia romanistka i pianistka, prywatnie mama dwojga dorosłych dzieci, a od niedawna babcia.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.