Brak ofert w schowku do porównania.

Unidevelopment

unidevelopment.pl

Unidevelopment

unidevelopment.pl

Warszawa
Cybernetyki 9

22 2...Pokaż numer

O deweloperze

Deweloper Unidevelopment

Jesteśmy polskim deweloperem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego. Wśród obecnie realizowanych przez nas projektów mieszkaniowych znajdują się osiedla w Warszawie: 360° na Gocławiu, URSA Smart City w Ursusie i Gama na Targówku, a także w Poznaniu - Czarnieckiego w dzielnicy Wilda. Ponadto trwa sprzedaż lokali mieszkalnych z zakończonych już inwestycji, m.in. Lykke na Białołęce oraz Hevelia w Poznaniu. Łącznie oddaliśmy już do użytkowania blisko 1000 domów i mieszkań, a w przygotowaniu mamy kolejne ciekawe projekty.

Posiadamy również doświadczenie w realizacji projektów biurowych. Najbardziej prestiżową wizytówką naszej firmy na rynku nieruchomości komercyjnych jest budynek przy ulicy Grzybowskiej 81 w Warszawie.

Nasza spółka należy do Grupy UNIBEP S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jesteśmy także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma nagrodami w środowisku branżowym. Między innymi kapituła PZPB (Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa) przyznała nam zaszczytny Certyfikat Dewelopera. Otrzymują go wyłącznie rzetelne i wiarygodne spółki działające na krajowym rynku nieruchomości. Jesteśmy dumni, że nasze projekty deweloperskie znajdują uznanie w oczach ekspertów. Najważniejsze dla nas są jednak satysfakcja i referencje od naszych Klientów.

Rynek Deweloperski

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.