Brak ofert w schowku do porównania.

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

www.yuniversalpodlaski.pl

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

www.yuniversalpodlaski.pl

Białystok
ul. Piękna 3

85 7...Pokaż numer

O deweloperze

Deweloper Yuniversal Podlaski

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. powstała w 2004 roku z inicjatywy Antoniego Piekut, dotychczasowego współwłaściciela spółki Wersal Podlaski działającej na rynku od ponad 20 lat.

Oferta firmy Yuniversal Podlaski jest bardzo szeroka – to bogaty wybór mieszkań i lokali użytkowych w Białymstoku, Warszawie, Suwałkach i Ełku. Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów kierujemy się różnorodnością lokalizacji i klasyczną formą architektoniczną. Stawiamy na nowoczesne budownictwo, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i użytych materiałów. Naszym dziełem są tysiące mieszkań i domów jednorodzinnych głównie w Białymstoku i Warszawie.

Nasze budownictwo jest przyjazne dla naszego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi Klienci mogli wybrać elastycznie i aby nasza oferta spełniała ich oczekiwania i była jak najbardziej dostosowana do potrzeb przyszłych nabywców. Dlatego stawiamy na elastyczność, nowoczesność i wysoką jakość.

Nasi Klienci doceniają nasze starania i dzięki im mieliśmy okazję zostać laureatami nagród takich jak: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Luksusowa Marka czy Biznesowe Odkrycie Roku 2010.

 

Więcej na: Rynek Deweloperski

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.