Brak ofert w schowku do porównania.

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

www.bi-polska.pl

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

www.bi-polska.pl

00 - 638 Warszawa
ul. Lecha Kaczyńskiego 14

+48...Pokaż numer

O deweloperze

Deweloper Bouygues Immobilier

Grupa Bouygues jest rodzinną firmą deweloperską o zasięgu międzynarodowym, z ponad 60-letnim doświadczeniem w budownictwie. Nasza grupa ma swoje siedziby w ponad 80 krajach i liczy prawie 130 tys. wykwalifikowanych pracowników. Nasze doświadczenie poparte jest realizacjami w całej Europie, takimi jak tunel pod kanałem La Manche, stadion Stade de France czy siedziba Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. W skład grupy wchodzą spółki, które razem byłyby w stanie wybudować miasto z pełną infrastrukturą.

BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA działa od 2001 roku realizując inwestycje w Warszawie, Wrocławiu i od niedawna w Poznaniu. Korzystamy z doświadczenia i wiedzy naszej spółki matki – największego dewelopera we Francji. Finansujemy nasze projekty ze środków własnych i oddajemy je niezmienne od lat zgodnie z określonym wcześniej terminem realizacji. Z roku na rok cieszymy się zaufaniem coraz większej liczby Klientów, którzy nierzadko stają się naszymi stałymi Klientami. Jesteśmy godnym zaufania deweloperem, oferującym rozwiązania i standardy na najwyższym poziomie. Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Do końca 2017 roku oddaliśmy do użytku ponad 4 800 mieszkań i domów, co stanowi 31 projektów mieszkaniowych. Kolejne 8 projektów mieszkaniowych jest w trakcie realizacji. Znajdujemy się w pierwszej trójce wśród warszawskich deweloperów pod względem sprzedaży mieszkań. W minionym roku odnotowaliśmy rekordowy rok pod względem sprzedaży w historii naszej firmy. Od lat jesteśmy członkiem Polskiego Związku Film Deweloperskich. W 2004 roku Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. przyznało nam Certyfikat Jakości ISO za najwyższą jakość oferowanych usług.

Za realizację oddanego do użytku w 2013 roku, naszego pierwszego projektu komercyjnego – warszawskie Miasteczko Orange, otrzymaliśmy ocenę „Excellent” przyznany przez międzynarodowy system certyfikacji BREEAM.

Nasze inwestycje – Accent Vert i Accent Eco – w 2015 roku, jako pierwsze inwestycje mieszkaniowe poza Francją, uzyskały certyfikat HQE (Haute Qualité Environnemental) – czyli certyfikat stwierdzający status budownictwa wysokiej jakości przyjaznego środowisku. Od zeszłego 2016 roku budowane przez nas mieszkania wyposażamy w Inteligentne Systemy Mieszkaniowe – rozwiązania pozwalające w wygodny i praktyczny sposób kontrolować własne mieszkanie za pomocą np. smartfona.

Z myślą o naszych Klientach starannie wybieramy lokalizację oraz rozwiązania architektoniczne i estetyczne. Nasze inwestycje budujemy w atrakcyjnych lokalizacjach, dobrze skomunikowanych z centrum. Stawiamy na  owysoką jakość używanych materiałówraz na innowacyjność stosowanych technologii. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tworząc mieszkania o różnych metrażach i układach funkcjonalnych. W większości naszych inwestycji Klienci mogą odwiedzić mieszkanie pokazowe oraz zobaczyć szczegółowe makiety. Dla wygody naszych Klientów oferujemy wykończenie mieszkania „pod klucz”. Klient może skorzystać z kilku dostępnych opcji wykończenia mieszkania, w tym z możliwości umeblowania kuchni, wraz ze sprzętem AGD do wyboru. Na każdym etapie zakupu mieszkania nasi doradcy służą pomocą i wsparciem w Biurach Sprzedaży otwartych również w weekendy.

Dowiedz się więcej na stronie głównej: Rynek Deweloperski

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.