Brak ofert w schowku do porównania.

Arche Sp. z o.o.

www.arche.pl

Arche Sp. z o.o.

www.arche.pl

Warszawa
ul. Puławska 361

22 3...Pokaż numer

O deweloperze

Deweloper Arche 

Arche Sp. z o.o. działa na rynku deweloperski od 25 lat. Rozpoczęła swoją działalność w roku 1991. Na przestrzeni działalności, firma ma na swoim koncie wybudowanie ponad 5000 mieszkań i domów oraz 6 hoteli w Siedlcach, Konstancinie, Łochowie, Łodzi, Janowie Podlaskim oraz Warszawie. Pierwszą inwestycją mieszkaniową Arche było Osiedle Królowej Marysieńki na warszawskim Wilanowie. Potem kolejno powstawały inwestycje: przy ul. Idzikowskiego na Mokotowie, na Saskiej Kępie przy ul. Jakubowskiej oraz osiedla: przy ul. Zięby nad Jeziorkiem Imielińskim, Osiedle Woronicza, Osiedle przy ul. Spacerowej w Konstancinie, zespół domów w zabudowie szeregowej przy ul. Bekasów oraz Osiedle Albartosów na Ursynowie.

Firma Arche Sp. z o.o. jest zaangażowana również w renowację zabytków takich jak: Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac Łochów, Drohiczyn Kresowy.

W swojej działalności deweloperskiej firma Arche skupia się na kilku segmentach – poczynając od funkcjonalnych mieszkań w atrakcyjnych cenach po przestronne, luksusowe apartamenty czy lofty. W bieżącej ofercie dewelopera Arche znajdują się między innymi takie projekty jak: Osiedle Poloneza, inwestycja przy ul. Lanciego – obydwa na warszawskim Ursynowie, Osiedle Bema w Piasecznie, Tobaco Park w Łodzi.

Firma Arche oferuje również najbezpieczniejszy sposób inwestowania w pokoje hotelowe w systemie condo. System condo polega na nabyciu prawa własności do apartamentu w hotelu z jednoczesnym podpisaniem umowy z zarządcą hotelu – wieloletniej umowy najmu zapewniającej comiesięczne zyski. Obecnie w ofercie Arche Sp. z o.o. dostępne są apartamenty w takich hotelach jak: Hotel Arche Lublin, Arche Hotel Częstochowa czy Hotel Poloneza Warszawa Ursynów.

Arche Sp. z o.o. prowadzi również działalność hotelową - między innymi, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Pałac Łochów czy Pałac Sieniawa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Biskupi JanówPodlaski oraz działalność gastronomiczną (Bary Zaścianek).

Wiecej na: Rynek Deweloperski

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.