Brak ofert w schowku do porównania.

Prestige

www.prestige.pl

Prestige

www.prestige.pl

Piaseczno
ul. Pawia 7/96

22 7...Pokaż numer

O deweloperze

Prestige Deweloper

Prestige® to warszawski deweloper z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Firma powstała w 1992 roku i w zakres jej działalności wchodziło aktywne uczestnictwo w realizacji innych deweloperów jako doradcy czy też inwestora zastępczego. Firma działała również świadcząc usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży mieszkań. W tamtym okresie firma współpracowała z około 20 deweloperami przy realizacji 8.000 mieszkań.

Prestige® jest obecnie znanym i cenionym partnerem na rynku w zakresie działalności deweloperskiej, zarządzania nieruchomościami oraz działalności inwestycyjnej w ramach własnych projektów. W ciągu ostatnich 5 lat wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytkowania ponad 1100 mieszkań. Jako zarządca nieruchomościami firma Prestige zarządza portfelem nieruchomości usługowych, mieszkalnych oraz biurowych

W ramach działalności deweloperskiej oddaliśmy do użytkowania takie inwestycje jak: Villa Prestige w Piasecznieo, w roku 1999, Górczewska 228 Prestige na warszawskim Bemowie w 2005 roku, Prestige Residence na Żoliborzu w Warszawie w 2007 roku oraz kilka etapów Osiedla Róż w Piasecznie w latach 2006-2010. Kolejnymi inwestycjami dewelopera były: Zen Garden w Szeligach koło Warszawy – lata 2009-2011, Delanowska 46 na warszawskim Targówku oddana w 2012 roku czy Zen Garden Mokotów oddana w 2015 roku.

Obecnie firma Prestige realizuje kilka inwestycji w tym: kolejny etap inwestycji Osiedle Róż w Piasecznie, inwestycję domów jednorodzinnych i budynków apartamentowych - Villa Prestige na warszawskich Kabatach. W Międzyzdrojach, firma Prestige, rozpoczęła inwestycję apartamentów wakacyjnych, Bel Mare, która zostanie oddana do użytku w III kwartale 2018 roku.

Inwestycje Prestige wyróżniają się wysoką funkcjonalnością, starannym doborem lokalizacji oraz dostosowanie do aktualnych oczekiwań rynkowych. Cechuje je również atrakcyjny stosunek ceny do jakości oraz wysokie standardy wykonawcze i dbałość o detale.

Firma Prestige przynależy i posiada rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów oraz ma na swoim koncie liczne wyróżnienia.

 

Więcej na: Rynek Deweloperski

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.