Brak ofert w schowku do porównania.

JHM DEVELOPMENT S.A.

www.jhmdevelopment.pl

JHM DEVELOPMENT S.A.

www.jhmdevelopment.pl

Skierniewice
ul. Unii Europejskiej 18

46 8...Pokaż numer

O deweloperze

JHM DEVELOPMENT S.A. jest spółką należącą do grupy kapitałowej MIRBUD S.A., która działalność w branży inżynieryjno-budowlanej prowadzi ponad 20 lat, a od grudnia 2008 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W sierpniu 2011 roku również JHM DEVELOPMENT S.A. zadebiutowała na parkiecie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. JHM DEVELOPMENT S.A. jest firmą deweloperską oferującą kompleksowe usługi w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie całego kraju.

Spółka głównie skupia się na realizacji nowoczesnych osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Głównym obszarem działalności firmy jest centralna Polska, jednak JHM Development posiada również swoje inwestycje na północy – w Rumii, Jastrzębiej Górze i Helu, oraz na południu Polski – w Zakopanem.

 

Grupa kapitałowa MIRBUD S.A, do której należy JHM DEVELOPEMNT S.A., w ramach prowadzonej działalności otrzymała liczne nagrody, takie jak Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa. Znalazła się również na prestiżowej Liście 500 w rankingu Rzeczpospolitej, zdobywając przy tym statuetkę Orła Rzeczpospolitej.

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.