Brak ofert w schowku do porównania.

Sanbet Development

www.sanbetdevelopment.pl

Sanbet Development

www.sanbetdevelopment.pl

55-040 Kobierzyce
ul. Tulipanowa 2, Ślęza

tel....Pokaż numer

O deweloperze

Sanbet Development to wyodrębniona linia biznesowa spółki Sanbet Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j., wiodącego producenta betonu towarowego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Jako developer Sanbet działa na polskim rynku usług budowlanych od 2002 roku i z sukcesem realizuje liczne projekty, bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Grupa SANBET PIOTROWSCY realizuje swoją działalność w trzech liniach biznesowych: Sanbet Development, Sanbet Kopalnie Kruszywa, Sanbet Fabryki Betonu, nieprzerwanie od 1991 roku.

Sanbet Development to deweloper, który swoją działalność w pełni opiera na polskim kapitale, jako jeden z nielicznych na rynku, realizuje projekty w oparciu o własne środki finansowe. Sanbet posiada certyfikowany systemem zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz Certyfikat zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004. Ponad 25 lat doświadczenia w działalności budowlanej, daje firmie wiarygodność i solidną, ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa. Deweloper do dziś zakończył realizację sześciu inwestycji mieszkaniowych, oddając do użytku łącznie 450 mieszkań i domów jednorodzinnych oraz 70 lokali użytkowych. Wszystkie inwestycje powstają w starannie dobranych lokalizacjach, tak aby Klienci mieli możliwość wyboru swojego wymarzonego mieszkania, spośród najatrakcyjniejszych dzielnic Wrocławia i jego najbliższych okolic.

W swojej działalności Sanbet Development kieruje  się profesjonalizmem i rzetelną obsługą klienta, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji sprzedażowychElastyczne podejście rynkowe, profesjonalna i doświadczona kadra pracowników oraz nastawienie na ciągły rozwój, pozwala w pełni realizować oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zadowolenie i bezpieczeństwo klientów, którzy nam zaufali, jest dla nas największym sukcesem.

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.