Brak ofert w schowku do porównania.

Activ Investment Sp. z o.o.

www.activ-investment.eu

Activ Investment Sp. z o.o.

www.activ-investment.eu

Kraków
ul. Lipińskiego 3A

12 3...Pokaż numer

O deweloperze

Activ Invetment Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 1996 roku. W czasie swojej działalności firma oddała do użytku osiedla w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Na rynek trafiło ponad 3300 mieszkań. Przez ponad 20 lat działalności Activ Investment zapracował na zaufanie klientów i uznanie w branży - które zostało potwierdzone przez szereg nagród w prestiżowych konkursach.

Activ Investment stawia na lokalizację, funkcjonalność i wygodę mieszkań. Osiedla budowane są w miastach z dużym potencjałem ekonomicznym: Kraków, Wrocław, Katowice, w doskonale skomunikowanych miejscach, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz wszelkich udogodnień miejskiego życia. Rozwiązania proponowane Klientom poparte są wieloletnim doświadczeniem. Przestrzeń jest zaprojektowana w optymalny sposób – jasne kuchnie, pełne słońca balkony lub tarasy, przestronne pokoje oraz szereg innych rozwiązań konstrukcyjnych. A to wszystko w przystępnych cenach i w korzystnym systemie dokonywania kolejnych wpłat.

 

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.