Brak ofert w schowku do porównania.

Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud S.A.

dombud.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud S.A.

dombud.pl

40-059 Katowice
ul. Drzymały 15

32 7...Pokaż numer

O deweloperze

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A. to spółka działająca w oparciu o ponad 70 - letnią tradycję. Doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna i wykwalifikowana załoga, gwarantują wykonawstwo inwestycji na wysokim poziomie, niezależnie od technologii i wysokich wymagań technologicznych.

DOMBUD S.A. od wielu lat jest solidnym partnerem dla inwestorów krajowych.  Wysoka jakość świadczonych usług została doceniona również przez kontrahentów zagranicznych. P.B. DOMBUD S.A. ma opinię elastycznej i prężnie działającej firmy budowlanej, gwarantującej  profesjonalizm i wysoki poziom wykonania.

Niewątpliwym atutem spółki jest własna baza sprzętowa oraz zakład prefabrykacji. Poprzez ekspansywne rozwijanie działalności jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej złożonemu zleceniu z zakresu budownictwa, gwarantując krótkie terminy, konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość.

P.B. DOMBUD S.A. przez cały okres swojej działalności związany był i jest z budownictwem mieszkaniowym, budownictwem obiektów użyteczności publicznej i obiektów komercyjnych. W swoim dorobku posiada kilkadziesiąt małych i dużych osiedli mieszkaniowych, wybudowanych kompleksowo z wewnętrzną infrastrukturą i małą architekturą. Budujemy obiekty w różnym standardzie wykończenia wnętrz, od mieszkań TBS po apartamentowce.
Szereg naszych realizacji jest do dziś wizytówką firmy i miast w których powstały.

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.