Brak ofert w schowku do porównania.

AK Future

nowemieszkania.info

59-900 Zgorzelec
Iwaszkiewicza 1/1

+48...Pokaż numer

O deweloperze

AK FUTURE to firma deweloperska. Specjalizuje się od 2001 r. w budownictwie kameralnych budynków wielorodzinnych. Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, aby klienci byli usatysfakcjonowani jakością oferowanych przez nas usług. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi wykonawcami robót budowlanych. Architektami i inżynierami, posiadającymi długoletnie doświadczenie zawodowe. Równie starannie dobieramy tereny pod nasze inwestycje mieszkaniowe. Uwzględniamy wszystkie kluczowe czynniki tak, aby wybudowane przez nas mieszkania zapewniały wygodę i komfort życia na wiele lat. 
Naszym klientom, zapewniamy również pomoc w całym procesie zakupu mieszkania, od wyboru odpowiedniego lokalu po jego wykończenie. Dokładamy wszelkich starań, aby negocjacje umowy zawsze były korzystne dla obu stron.
Dążymy do tego, aby nasze projekty dawały możliwość dostosowania mieszkania do wizji i oczekiwań Nabywcy. Zapewniamy pomoc i doradztwo, na każdym etapie inwestycji, dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta. 
Nasze inwestycje przystosowane są do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, nie posiadają barier architektonicznych. Jest to idealne rozwiązanie dla seniorów lub ludzi z niesprawnością ruchową. 

 

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.