Brak ofert w schowku do porównania.

Skanska Residential Development Sp. z o.o.

mieszkaj.skanska.pl

Skanska Residential Development Sp. z o.o.

mieszkaj.skanska.pl

00-854 Warszawa
Al. Jana Pawła II 17

22 5...Pokaż numer

O deweloperze

Skanska to wiodąca światowa firma branży  budowlanej i deweloperskiej. Jedna z pięciuset największych firm na świecie. Członek inicjatywy ONZ Global Compact. Na polskim rynku obecna poprzez trzy jednostki: budowlaną spółkę Skanska S.A., Skanska Property Poland oraz Skanska Residential Development Poland. Siedzibą Skanska jest Sztokholm w Szwecji. Spółka jest notowana na sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NASDAQ OMX Exchange Stockholm).

Utworzona w 2011 roku w Polsce spółka, realizuje projekty ekologicznego budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Dążymy do tego, aby być liderem rynku w zakresie jakości, zielonego budownictwa, bezpieczeństwa pracy oraz etyki. Nasze wartości: "troszczymy się o życie, działamy transparentnie i etycznie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta"  stanowią podstawę każdego naszego działania. Są wyrazem tego, kim jesteśmy, jak postępujemy i w co wierzymy.

Skanska Residential Development Poland jest deweloperem realizującym wysokiej jakości projekty mieszkaniowe. Atutem naszych projektów jest doskonałe skomunikowanie z centrum miasta, funkcjonalny układ wnętrz oraz przyjazna przestrzeń wspólna.

W Skanska jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezpiecznych warunków pracy dla wszystkich osób zatrudnionych czy współpracujących z nami. Wszystkie nasze projekty są finansowane z funduszy własnych.  

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.