Brak ofert w schowku do porównania.

Polnord S.A.

www.polnord.pl

Polnord S.A.

www.polnord.pl

02-972 Warszawa
ul. A. Branickiego 15

22 3...Pokaż numer

O deweloperze

Polnord S.A. swoją historią sięga roku 1977, kiedy to firma rozpoczęła działalność jako Biuro Generalnego Wykonawcy Eksportu „Północ”,  aktywnie realizując inwestycje budowlane w Polsce i poza granicami , głównie na terenie Niemiec. Od roku 1988 działała już pod nazwą „Polnord”. W 1997 rozpoczynamy przygodę z działalnością deweloperską poprzez powołanie spółki „Polnord Dom”. Spółka ta w trakcie swojej 10 letniej historii wypracowała pozycję wiodącej firmy deweloperskiej w Trójmieście i Warszawie, co doprowadziło do debiutu na GPW W Warszawie w 1999 roku. Od 2007 roku po sprzedaży części przedsiębiorstwa Polnord koncentruje się wyłącznie na działalności deweloperskiej odnosząc sukcesy i bijąc kolejne rekordy sprzedaży. Spółka prowadzi działalność głównie w Warszawie, Trójmieście, Olsztynie, Szczecinie, Łodzi i Wrocławiu.

Polnord S.A. to przedsiębiorstwo typu holdingowego, realizuje projekty deweloperskie poprzez spółki celowe, które zawiązuje samodzielnie lub z partnerami. Polnord S.A. posiada największy spośród polskich deweloperskich spółek giełdowych, kapitał własny oraz największy bank ziemi, który pozwala zrealizować prawie milion m² powierzchni mieszkalnej i użytkowej.

W roku 2017 Polnord obchodzi jubileusz 40-lecia działalności na rynku, jest laureatem licznych nagród i certyfikatów, m.in.
- został wyróżniony na gali Builder Awards w kategorii Budowlana Firma Roku 2015.
Przyjazny Deweloper Roku 2014
-  POLNORD SA otrzymał certyfikat uznania dla firmy wspierającej program Mieszkanie dla Młodych przyznawany przez portal MieszkanieDlaMłodych.pl
„Nagroda za doskonałość” międzynarodowej organizacji Urban Land Institute.
- firma została laureatem II edycji konkursu dla przedsiębiorców „Ambasador Polskiej Gospodarki” w kategorii Partner Firm Zagranicznych

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.