Brak ofert w schowku do porównania.

EKDOM Deweloper

www.ekdom.pl

EKDOM Deweloper

www.ekdom.pl

55-330 Brzezina
ul. Krótka 1

+48...Pokaż numer

O deweloperze

Spółka Ekdom powstała z miłości tworzenia, pasji projektowania i upiększania wnętrz. Od początku prowadzonej działalności dbamy o dynamiczny rozwój i zdobywamy cenne doświadczenie, które wraz z zespołem specjalistów wykorzystujemy przy realizacji kolejnych inwestycji.

Z każdego dnia staramy się wycisnąć jak najwięcej, poprzez intensywną pracę i swoje zaangażowanie. Od początku do końca realizujemy proces budowy domów w zabudowie jednorodzinnej, szeregowej i bliźniaczej. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co tworzymy.

Naszym fundamentem jest pełna satysfakcja klientów, dlatego kładziemy duży nacisk na jakość wykonania, stosujemy wysokiej jakości sprawdzone materiały. Przywiązujemy ogromną wagę do użyteczności domów, dbając przy tym o detale wykończenia. Zapewniamy pełną infrastrukturę osiedla.

Nasze gwarancje to terminowość – dokładamy wszelkich starań, by dom został oddany do odbioru według wcześniej poczynionych ustaleń.
Rzetelność, dbamy o to, by wszystkie zastosowane elementy zostały wykonane profesjonalnie z zachowaniem wysokiej klasy wykończenia. Wspólnie tworzymy cudowną, magiczną całość.
Dopasowanie, to dom zostaje dopasowany do potrzeb jego przyszłych mieszkańców, a nie na odwrót. Dajemy możliwość ingerencji w budynek już podczas jego budowy oraz w razie potrzeby nanosimy zmiany do projektu. Jesteśmy otwarci na samodzielne zaplanowanie elektryki i hydrauliki, by ściśle współgrała z projektem aranżacji wnętrza. Najwyższa jakość i korzystna cena z nami zawsze idą w parze.
Pomoc, pomagamy w wykończeniu wnętrza. Polecamy tylko sprawdzonych wykonawców, z którymi współpracujemy na co dzień. Z nami przeprowadzenie prac wykończeniowych to czysta przyjemność.

Uznanie firmy potwierdzają zadowoleni klienci, którzy znaleźli w naszej ofercie domy swoich marzeń i polecają nas innym.  

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.