Brak ofert w schowku do porównania.

HADEX Development

www.hadexdevelopment.pl

HADEX Development

www.hadexdevelopment.pl

44-268 Jastrzębie Zdrój
Łąkowa 2

32 4...Pokaż numer

O deweloperze

HADEX to grupa kapitałowa obecna na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1986r. Wiodącą rolę odgrywa w niej spółka deweloperska Hadex development. Firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów deweloperskich. Dzięki doświadczeniu zespołu, znajomości rynku nieruchomości i branży budowlanej. Dbamy o to, aby projekty były przemyślane i funkcjonalne. Budowane z certyfikowanych materiałów dobrej jakości.

Nieustanny rozwój i dążenie do perfekcji sprawia, że jesteśmy oceniani jako rzetelna i wiarygodna firma. Świadczą o tym nasze relacje z partnerami i mieszkańcami. Gwarancja jakości robot i obsługa posprzedażowa, to ważne aspekty naszej działalności. Ponad 20-letnia obecność na rynku budowlanym, pozwoliła nam stworzyć bazę sprawdzonych wykonawców oraz doświadczonych firm budowlanych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę zarządzająca, która posiada fachową wiedzę w zakresie nadzoru i sprzedaży, z pasją podchodzącą do pracy.

Marka Hadex jest rozpoznawalna na rynku śląskim. Niezmiennie kojarzona jest z wysoką jakością i dobrą relacją jakości do ceny. Rozważnie też podchodzimy do nowych projektów i decydując się tylko na te, które są ciekawe i w zasięgu naszych możliwości finansowych. Nie chcemy narażać na ryzyko naszych klientów.

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.