Brak ofert w schowku do porównania.

Budnex Deweloper

www.budnex.pl

Budnex Deweloper

www.budnex.pl

66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Husarska 34

95 7...Pokaż numer

O deweloperze

Budnex Deweloper Sp. z o.o. jest  firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonuje na rynku od 1996 roku, zdobywając w tym czasie pozytywny wizerunek wśród  klientów. Jedna z najprężniej działających firm deweloperskich na terenie północno- zachodniej Polski. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki. To sprawia, że łatwiej nam patrzeć na Państwa potrzeby z podobnej, rodzinnej perspektywy.

W skład Zarządu Spółki wchodzi dwóch braci - Krzysztof Nuckowski i Andrzej Nuckowski. Obydwaj posiadają rzetelne wykształcenie w kierunku budowlanym i wieloletnią praktykę w branży deweloperskiej. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystują w swojej pracy zawodowej.

Inwestycja zrealizowane przez firmę Budnex to ponad 8.000 lokali mieszkalnych i usługowych, pawilony handlowe i magazynowe o pow. ponad 20.000 m2, szkoły, przedszkola, sale gimnastyczne oraz obiekty banków i hal produkcyjnych.

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.