Brak ofert w schowku do porównania.

ALLCON OSIEDLA

www.allcon.pl

ALLCON OSIEDLA

www.allcon.pl

81-537 Gdynia
ul. Łużycka 6

58 7...Pokaż numer

O deweloperze

Firma ALLCON powstała w 1990 roku. Z biegiem czasu firma rosła i zmieniała się w sposób ewolucyjny, zachowując podstawowe cechy i wartości przyjęte przez jej założycieli. Historia firmy ALLCON jest praktycznym przykładem realizowania idei zrównoważonego rozwoju. 

W rezultacie wielu lat konsekwentnego zarządzania na poziomie strategicznym, firma projektuje obiekty budowlane uwzględniając budżet inwestycji już we wczesnych fazach koncepcyjnych. Buduje zgodnie z oczekiwanymi terminami, zachowując wymagane parametry jakościowe i kosztowe. Spełnia wymagania polskiego prawa budowlanego i ponadstandardowych specyfikacji międzynarodowych. Posiada grono lojalnych klientów powierzających jej realizację swoich kolejnych projektów inwestycyjnych. Znana jest z rzetelnego podejścia do rozliczeń finansowych, zarówno z klientami jak i dostawcami.

Z pasją i determinacją nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych osiedli mieszkaniowych. Poszukujemy najlepszych rozwiązań funkcjonalnych. Dbamy o wysoką jakość mieszkań i osiedlowych terenów rekreacyjnych. Staramy się, aby nasze inwestycje były nie tylko atrakcyjne i przyjaźnie wkomponowane w otoczenie ale także podnosiły wartość estetyczną przestrzeni miejskiej. 

Naszym wyzwaniem jest utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych. Potwierdzonych opiniami nie tylko naszych klientów, ale także ekspertów. To one budują nasz status. Status rzetelnego i wiarygodnego dewelopera.

Inwestycje dewelopera

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.