Brak ofert w schowku do porównania.

Rubikon Residence III

cena od 8 300.00 zł / m2

Warszawa, Mokotów, ul. Bluszczańska Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera APM Development

Powierzchnia

44 m2 - 102 m2

Liczba pokoi

2, 3, 4

Udogodnienia

5 km do Centrum, Ogródki, Garaż, Ścieżki rowerowe, Niska zabudowa

LOKALIZACJA

Rubikon Residence III to trzeci etap projektu mieszkaniowego rozpoczętego w 2015 roku położonego w rejonie ul. Bluszczańskiej. Inwestycja charakteryzuje się ekskluzywną zabudową, i skierowana jest do osób, które szczególnie cenią sobie kameralność, swobodę i dużą ilość zieleni.

Inwestycja zlokalizowana jest w niezwykle atrakcyjnej części Dolnego Mokotowa, przy ul. Bluszczańskiej, będącej w odległości niespełna 5 km od Centrum Warszawy. Łączy w sobie walory cichej, zielonej i kameralnej okolicy z bardzo dogodnym dojazdem.

Mieszkania, które Państwu proponujemy, znajdują się w kameralnych, dwupiętrowych budynkach. Na parterze znajdują się mieszkania z dużymi ogródkami, co daje możliwość korzystania z walorów otaczającej zieleni.

Prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość Centrum Warszawy, stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy.

ARCHITEKTURA

Architektura III etapu skoncentrowana jest na prostej bryle budynku podkreślona szlachetnymi elementami dekoracyjnymi. Duże, przestronne okna doskonale doświetlają mieszkania i dodając im przestrzeni. Zastosowanych rozwiązania architektoniczne i techniczne oraz wysokiej klasy materiały wykończeniowe i staranność wykonania poszczególnych elementów budynku pozwalają ciszyć się swobodą życia we własnym, idealnym mieszkaniu.

W trzecim etapie budowy Osiedla realizowany jest budynek, w którym znajdować się będzie 58 wyjątkowych lokali mieszkalnych, w tym najbardziej poszukiwane mieszkania 2-pokojowe o metrażu ok. 33 i 40m2. Ponadto w naszej ofercie znajdują się mieszkania 3-pokojowe w metrażach od 47 do 72m2 Oraz mieszkania 4-pokojowe o metrażu od 82 do 103m2. Wszystkie mieszkania dostępne z balkonami, tarasami lub ogródkami.

W każdym z mieszkań zaprojektowano przestronny pokój dzienny, duże sypialnie, otwartą kuchnię, łazienkę, oraz w większości mieszkań garderoby. Wysokość lokali na wszystkich piętrach to 2,7 m. Projektując układ mieszkań postawiliśmy na klasyczne i niezmiennie funkcjonalne, rozwiązania zapewniające wysoki komfort życia i bezpieczeństwa dla przyszłych mieszkańców. Teren wokół budynku zagospodarowany będzie zielonym ogrodem.

PRZESTRZEŃ WOLNA OD OGRANICZEŃ

W przypadku Rubikon Residence III elementem zasługującym na szczególną uwagę jest II piętro budynku - kondygnacja dachowa, gdzie umieściliśmy mieszkania szczególnych rozmiarów i o szczególnej wysokości, które z pewnością pozwolą w pełni cieszyć się swobodą życia w tym miejscu i skorzystać z przepięknych, otaczających budynek widoków.

-
-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
C.39 3 69 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
A.11 Sprzedane Sprzedane
B.19 Sprzedane Sprzedane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.