Brak ofert w schowku do porównania.

Baltic Park Pogorzelica - lokale użytkowe

Zapytaj o cenę

Szczecin, al. Wojska Polskiego 7B-D Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe lokale użytkowe na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Master House

Powierzchnia

47 m2 - 224 m2

Liczba pokoi

1

Udogodnienia

Parter, Ogródek letni, Deptak, Plaża

Pierwszym projektem spółki Master House Sp. z o.o. Sp. komandytowa był nadmorski kompleks Baltic Park w Pogorzelicy. Usytuowany 150m od plaży, obejmujący łącznie około 200 apartamentów, w tym kilkanaście lokali usługowych. W ofercie sprzedaży posiada łącznie 17 lokali usługowo - handlowych znajdujących się w dwukondygnacyjnym budynku usługowo – gastronomicznym położonym w centralnym miejscu Pogorzelicy - bezpośrednio wzdłuż ulicy Wojska Polskiego numer 7A, w miejscu atrakcyjnym dla turystów – przy deptaku i bezpośrednim zejściu na plażę.

Lokale handlowo – gastronomiczne stanowią cały parter budynku. Część lokali została zaprojektowana i wybudowana z przeznaczeniem na działalność handlową, część na działalność typowo gastronomiczną. Powierzchnie użytkowe lokali dostępne w ofercie sprzedaży wynoszą od 47,24 do 224,18 m². Do każdego z lokali przynależy fragment deptaku, tzw. przedogródek o powierzchni od 20,00 do 280,00m². Ściany frontowe budynku- lokali zostały wykonane z bardzo wysokiej jakości kamienia, stolarka okienna zaś z wysokiej jakości aluminium. Położenie lokali handlowo – gastronomicznych oraz ich jakość gwarantują prestiż. Istnieje również możliwość wynajmu lokalu.

Pogorzelica to kameralna miejscowość wypoczynkowa położona w północnej części Pomorza Zachodniego, nad Zatoką Pomorską Morza Bałtyckiego. Wszechobecny las sosnowy, cisza, spokój oraz szeroka, piaszczysta plaża i trasy rowerowe, to cechy charakterystyczne dla tego miejsca. Pogorzelica położona jest na terenie obszarów chronionych Natura 2000: „Trzebiatowsko – Kołobrzeski Pas Nadmorski” oraz „Wybrzeże Trzebiatowskie” (obszar specjalnej ochrony ptaków).

Baltic Park Pogorzelica to architektura wyróżniająca się na tle tradycyjnej, pensjonatowej zabudowy. Czysta forma, oryginalne wykończenie, niezwykła dbałość o detale wykończeniowe, nieprzeciętna funkcjonalność to cechy charakterystyczne tej inwestycji. Całość została oparta na przemyślanych i sprawdzonych rozwiązaniach architektonicznych służących zapewnieniu mieszkańcom jak najwyższego komfortu przez cały rok.  Kompleks Baltic Park Pogorzelica, to również praktyczny i funkcjonalny układ dróg dojazdowych, ścieżek oraz parkingów. Na tym terenie znajdziemy elementy małej architektury, a także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

Na uwagę zasługuje również bardzo atrakcyjna lokalizacja Baltic Park w samym sercu Pogorzelicy. Kompleks usytuowany jest w otoczeniu lasu sosnowego w odległości 150m od plaży, która szczyci się odznaką „błękitnej flagi”, jako jedna z najczystszych plaż nad polskim morzem.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
UG1 1 224 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UG3 1 115 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UG4 1 115 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UG5 1 115 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UG6 1 115 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH1 1 88 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH10 1 47 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH2 1 89 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH3 1 74 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH4 1 75 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH5 1 74 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH6 1 74 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH7 1 75 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
UH8 1 74 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.