Brak ofert w schowku do porównania.

Komorska 37 - lokale użytkowe

Zapytaj o cenę

Warszawa, Praga Południe, Gocławek, ul. Komorska 37 Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera SP Invest

Powierzchnia

47 m2 - 86 m2

Liczba pokoi

1

Udogodnienia

Garaż, Centrum 6 km

Komorska 37 to inwestycja realizowana przez dewelopera SP Invest, położona na warszawskiej Pradze Południe. Na całość inwestycji składa się czteropiętrowy budynek z 42 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu i układzie funkcjonalnym. W budynku znajdują się mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe dostępne w najpopularniejszych metrażach od 30,7m2 do 78,38m2. W ofercie znajduje się również 4 pokojowy apartament o powierzchni 117,64m2. Mieszkania posiadają balkony, a te znajdujące się na parterze przestronne ogródki. Deweloper SP Invest przewidział miejsca parkingowe w podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie na piętrach. Na parterze budynku zaplanowano realizację lokali usługowych.

Inwestycja Komorska 37 zlokalizowana jest pomiędzy jednymi z największych praskich arterii, czyli ulicami Grochowską i Ostrobramską i w pobliżu ul. Zamienieckiej. Praga Południe jest dzielnicą świetnie skomunikowaną z centrum Warszawy za pomocą licznych linii tramwajowych i autobusowych. Inwestycja położona jest w odległości około 6 km od centrum miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji (m.in. Centrum Handlowe Atrium Promenada, CH Grochów i CH King Cross Praga) oraz placówki oświatowe i służby zdrowia, dzięki temu mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług.

Obecnie dostępne do sprzedaży są 2 lokale usługowe w metrażu 46,62 i 85,62m2. Planowany termin oddania inwestycji to II kwartał 2018 roku.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
U1 1 86 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
U2 1 47 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.