Brak ofert w schowku do porównania.

Apartamentowiec Foka - Hel - lokale użytkowe

Zapytaj o cenę

Hel ul. Steyera 16A i B Pokaż na mapie

Nowe lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera JHM Development S.A.

Powierzchnia

24 m2 - 26 m2

Liczba pokoi

1

Udogodnienia

Garaż, Parking zewnętrzny, Plaża 200m

Apartamentowiec Foka - logoApartamentowiec Foka to inwestycja JHM DEVELOPMENT S.A., położona w Helu na Półwyspie Helskim. Nowoczesne, luksusowe budynki inwestycji położone są tuż obok Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i zaledwie 200 metrów od nadbałtyckiej plaży.

Koncepcja estetyczna budynków wyróżnia się połączeniem stylu art’deco z elementami dekoracyjnymi oraz fasadą nawiązującą do architektury okrętowej i kolorystyką zgodną z lokalizacją inwestycji, która utrzymana jest w tonie ciepłych barw piasku plaży, czy skorup muszli.

Dla bezpieczeństwa i komfortu użytkowników, teren inwestycji został ogrodzony. Ponadto apartamenty na sprzedaż uwzględniają możliwość korzystania z miejsc postojowych przed budynkiem oraz garaży. Z tarasu widokowego, znajdującego się na ostatnim piętrze można podziwiać piękną panoramę Helu oraz całą Zatokę Gdańską.

Obecnie dostępne do sprzedaży są 3 lokale użytkowe, o powierzchni od 24 do 34m2.

Apartamenty nad morzem zlokalizowane na Helu stanowią atrakcyjne miejsce dla mieszkańców Półwyspu, jak i turystów. Położenie osiedla daje możliwość aktywnego wypoczynku jak również spędzenia czasu w ciszy i spokoju terenów zielonych. W okolicy znajduje się dobre zaplecze sportowe, oraz ponad 40-kilometrowa trasa rowerowa. Zaplecze sportowe daje również możliwość skorzystania z surfingu, kite-surfingu, nurkowania czy kortów tenisowych. Idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu jest jedyne w Polsce Fokanarium a także piaszczysta plaża.

Okolica bogata jest w wiele interesujących miejsc: parków, restauracji, muzeów, budynków i plaż. Apartamenty nad morzem pozwalają na korzystanie w pełni z uroków wszelkich atrakcji Półwyspu.

Do Apartamentowca Foka można dotrzeć w prosty sposób samochodem, pociągiem, a w sezonie letnim także tramwajem wodnym. Około godzina jazdy dzieli obiekt od lotniska w Gdańsku. Dostępne na sprzedaż apartamenty na Helu są świetną bazą wypadową dla całego Półwyspu.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród MDM Porównaj Rzut Zapytaj o szczegóły
1.U1 1 26 m2 parter / / Porównaj Rzut Zapytaj
2.U2 1 24 m2 parter / / Porównaj Rzut Zapytaj