Brak ofert w schowku do porównania.

Warszawa, Włochy, ul. Potrzebna Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska

Powierzchnia

108 m2 - 126 m2

Liczba pokoi

4

Udogodnienia

Winda, Plac zabaw, Tereny zielone, Garaż, Wideofon, Tarasy, Ogródki

Osiedle Camelia - Potrzebna- logoCamélia to nowoczesne osiedle o rodzinnym charakterze położone w południowo-zachodniej części Warszawy – w dzielnicy Włochy, przy ul. Potrzebnej. Dzielnica Włochy jest świetnie skomunikowana z centrum miasta - dojazd kolejką ze stacji Warszawa-Włochy zajmuje zaledwie 12 minut, a przejazd samochodem 20 minut.

Dzielnica Włochy wyróżnia się pod względem ilości terenów zielonych. Na szczególną uwagę zasługuje malowniczy Park Kombatantów ze Stawami Koziorożca oraz siłownią na wolnym powietrzu.

Okolica z wielu powodów sprzyja szczególnie młodym rodzinom z dziećmi. Znajdują się tutaj liczne przedszkola, szkoła podstawowa i muzyczna oraz biblioteka. Dodatkową atrakcję stanowią zlokalizowane w parkach i zieleńcach place zabaw dla najmłodszych. W okolicy znajdują się również markety popularnych sieci spożywczych oraz apteki i przychodnie.

Inwestycja Camélia  to 5-piętrowy budynek zaprojektowany na rzucie zbliżonym do podkowy. Elewacje utrzymano w stonowanych szarościach i bielach. Wejście do budynku zaplanowano od strony przestronnego, otwartego dziedzińca z fontanną. Dla bezpieczeństwa mieszkańców zaprojektowano nowoczesny systemem wideodomofonów. Dla najmłodszych mieszkańców powstanie 300-metrowy plac zabaw ze statkiem piratów, z linami i zjeżdżalniami.

Deweloper BI Polska zaplanował oddać do dyspozycji mieszkańców miejsca parkingowe położone w hali garażowej znajdującej się na poziomie -1 oraz kilka naziemnych miejsc parkingowych.

Na całość inwestycji składać się będzie 161 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych, o metrażach od 28 do 125m2. Mieszkania będą posiadały z balkony, tarasy i ogródki o zróżnicowanej powierzchni.

Inwestycja Camélia to kolejna inwestycja mieszkaniowa dewelopera Bouygues Immobilier Polska opatrzona prestiżowym certyfikatem HQE International charakteryzującym budownictwo wysokiej jakości przyjaznego środowisku. Zastosowano w niej szereg różnorodnych rozwiązań sprzyjających ekologii i wpływających na komfort mieszkańców.

 

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
AA0502 4 126 m2 5 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
AA0504 4 108 m2 5 / / Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.