Brak ofert w schowku do porównania.

Ogrody Przyjaciół 2 Białołęka

Zapytaj o cenę
Inwestycja nieaktywna. Sprawdź inne propozycje.

Warszawa, Białołęka, ul. Cieślewskich Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Powierzchnia

79 m2 - 79 m2

Liczba pokoi

4

Udogodnienia

Ogród, Garaż, Miejsce parkingowe, Plac zabaw, Poddasze

Domy w cenie mieszkania!

Ogrody Przyjaciół 2 na warszawskiej Białołęce to niepowtarzalna okazja zakupu własnego domu w Warszawie w bardzo atrakcyjnej cenie – już od 329.000 złotych! To idealna okazja do spełnienia marzeń o zamieszkaniu w domu z ogrodem i kominkiem, tuż pod lasem, na terenie kameralnego osiedla.

Oferowane domy zbudowane są w tradycyjnej technologii i wyposażone we wszystkie media miejskie. Nowoczesna architektura, dbałość o detale oraz zastosowanie solidnych materiałów budowlanych, gwarantują wysoką jakość i pełen komfort zamieszkania.

Domy mają zróżnicowaną powierzchnię, od 63 do 80 m², z możliwością adaptacji dodatkowej powierzchni na poddaszu. Każdy z domów posiada przestronną część dzienną z kominkiem, z wyjściem do własnego ogrodu. Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczeń. Na piętrze zaprojektowano 2 lub 3 sypialnie z łazienką i garderobą. Każdy dom może być dowolnie zaaranżowany wewnątrz, aby jak najpełniej odpowiadał indywidualnym potrzebom jego mieszkańców. Do każdej posesji przyporządkowano miejsce postojowe lub garaż. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z placu zabaw dla dzieci, podzielonego na dwie części – strefę do zabaw, z niezbędnym wyposażeniem oraz strefę rekreacyjną z trawnikiem i innymi elementami zielonymi.

Ogrody Przyjaciół to osiedle zlokalizowane na wyjątkowo urokliwej, warszawskiej, Zielonej Białołęce. Przeważa tu prestiżowa zabudowa jednorodzinna na leśnych działkach, jest bardzo cicho, bezpiecznie i spokojnie. Wielkim atutem inwestycji jest jej położenie bezpośrednio przy granicy lasu – gwarantuje to znakomite warunki do aktywnego wypoczynku czy relaksu na łonie przyrody. Ta lokalizacja to także pełna infrastruktura miejska, prywatne i publiczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, a także stadnina koni czy korty tenisowe. W odległości 3 minut jazdy samochodem znajduje się stacja SKM Warszawa Płudy, z której można dojechać do stacji Warszawa Gdańska lub Śródmieście w kilkanaście minut. Jest także dobrze rozwinięta sieć komunikacji autobusowej.

Inwestycja znajduje się w odległości zaledwie 600 metrów od planowanego węzła przedłużenia trasy Mostu Północnego, co zapewni w przyszłości znakomitą komunikację samochodową.

Dom w Ogrodach Przyjaciół 2 to okazja do oszczędności na kosztach utrzymania – dużo niższych, niż w budynkach wielorodzinnych. W porównaniu do wysokich opłat czynszowych, z którymi mamy do czynienia w budynkach wielorodzinnych, utrzymanie własnego domu jednorodzinnego jest tańsze. Brak części wspólnych, takich jak garaż podziemny, klatki schodowe czy windy, zdecydowanie obniża koszty utrzymania. Spodziewane oszczędności w porównaniu do mieszkania o takiej samej powierzchni mogą sięgnąć od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych w skali roku.

Novisa Development działa na rynku budownictwa mieszkaniowego od 15 lat. Budując kolejne inwestycje zawsze stawiamy na jakość i doświadczenie. Do realizacji używamy wyłącznie tradycyjnych – sprawdzonych i solidnych materiałów. W domach wykonujemy wszystkie instalacje, tynki, wylewki podłogowe, schody. Instalacja centralnego ogrzewania jest wyposażona w pełen osprzęt, kaloryfery oraz nowoczesny piec gazowy. Wykonujemy także przyłącza wszystkich mediów do sieci odpowiednich operatorów – w domu podłączone są: prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska. Dbamy także o zagospodarowanie terenu wokół domu i terenu całego osiedla. Realizujemy drogi, chodniki, oświetlenie, zieleń na terenach wspólnych i elementy małej architektury.

Z każdym z zainteresowanych klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów architektonicznych. Możemy ustalić zmiany w stosunku do projektu standardowego, w szczególności rozmieszczenia ścian działowych, aranżacji poddasza czy rozkładu poszczególnych instalacji. Dokładamy starań, aby Państwa dom w pełni odpowiadał Waszym potrzebom.

Obecnie jest jeszcze w sprzedaży jeden dom w Ogrodach Przyjaciół Białołęka o powierzchni 76,7 m2 z 70-cio metrowym ogrodem.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Działka Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
34B Sprzedane Sprzedane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.