Brak ofert w schowku do porównania.
Inwestycja nieaktywna. Sprawdź inne propozycje.

Warszawa, Ursus, ul. Hennela 10 Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Unidevelopment

Powierzchnia

54 m2 - 152 m2

Liczba pokoi

2

Udogodnienia

Garaż, 9 km do Centrum, Kolejka SKM, Wideofon, Ochrona

URSA Park jest kontynuacją projektu URSA Smart City i nawiązuje do niego charakterem. Osiedle URSA Park jest zrealizowane w 2 etapach. W pierwszym z nich powstanie 189 mieszkań, a w drugim 196 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33 do 92m2. Większość oferty stanowią mieszkania dwu- oraz trzypokojowe. W URSA Park planowanych jest również 385 miejsc garażowych oraz 10 lokali usługowych usytuowanych od strony ul. Dyrekcyjnej.

URSA Park to inwestycja łącząca komfort i funkcjonalność. Charakteryzować ją będzie nowoczesne budownictwo, innowacyjne rozwiązania, bliskość terenów rekreacyjnych, placówek edukacyjnych i kulturalnych oraz rozwinięta komunikacja miejska. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, tren osiedla nie będzie ogrodzony, dając mieszkańcom swobodny dostęp do okolicznej infrastruktury. W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców, zostanie zainstalowany monitoring. Teren osiedla zostanie zagospodarowany zielenią i infrastrukturą sprzyjającą wypoczynkowi, rekreacji i zabawie. Otwarty teren osiedla zapewni również dostęp do nowopowstających lokali użytkowych na terenie osiedla.

Osiedle URSA położone jest zaledwie 9 kilometrów od centrum Warszawy. Połączenie z innymi dzielnicami miasta zapewnia bogata infrastruktura komunikacyjna oraz bliskość i łatwość dojazdu do obwodnicy. W pobliżu osiedla znajdują się dwa przystanki SKM oraz kilkunastu linii autobusowych, zapewniających połączenie z innymi dzielnicami. W godzinach szczytu pociągi kursują co 5-15 minut, a sam dojazd do śródmieścia zajmuje niecały kwadrans. Do obwodnicy można dojechać w zaledwie 5 minut.

URSA Park to inwestycja nowych mieszkań i lokali użytkowych realizowana przez Unidevelopment S.A. i CPD S.A. w dzielnicy Ursus w Warszawie. Rozpoczęcie budowy I etapu zostało zaplanowane na pierwszą połowę 2017 roku, a ukończenie w IV kwartale 2018 roku.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
A/U1 Sprzedane Sprzedane
A/U2 Sprzedane Sprzedane
A/U3 Sprzedane Sprzedane
B/U1 Sprzedane Sprzedane
B/U2 Sprzedane Sprzedane
B/U3 Sprzedane Sprzedane
B/U4 Sprzedane Sprzedane
B/U5 Sprzedane Sprzedane
B/U6 Sprzedane Sprzedane
B/U7 Sprzedane Sprzedane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.