Brak ofert w schowku do porównania.

Ogrody Romanów Etap II

Zapytaj o cenę

Łódź, Baluty, ul. Ogrody Romanów Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Powierzchnia

90 m2 - 90 m2

Liczba pokoi

4

Udogodnienia

Ogrody, Centrum 20 min, Miejsca parkingowe, Infrastruktura, Tereny zielone

Ogrody Romanów etap II to inwestycja dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. położona w Łodzi w dzielnicy Bałuty, przy ul. Ogrody Romanów. Domy inwestycji Ogrody Romanów położone są na zamkniętym osiedlu, które to osiedle znajduje się w północno - zachodniej części Łodzi na granicy z Aleksandrowem Łódzkim z idealnym wyjazdem w kierunku Poznania, Wrocławia i Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Łodzi poprzez ulicę Aleksandrowską i aktualnie modernizowaną ulicę Romanowską zajmuje ok.20 minut.

Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw oraz prywatna szkoła podstawowa dla klas 1 – 6. Przy osiedlu znajduje się kompleks obiektów sportowych. Kompleks ten obejmuje kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią ze sztucznej trawy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura przystosowana do różnych gier zespołowych. Na sąsiednim Osiedlu „Zielony Romanów” działa prywatne przedszkole, lokalny pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi i pocztą. W najbliższej okolicy znajdują się niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl).

Domy na osiedlu Ogrody Romanów to domy dwukondygnacyjne w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, w stanie deweloperskim lub w stanie "pod klucz". Wszystkie domy zbudowane są w technologii tradycyjnej, jako niepodpiwniczone domy parterowe z poddaszem użytkowym. Domy posiadają wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne z własnym piecem gazowym służącym do ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Cały projekt składa się z 47 domów. Obecnie dostępne do sprzedaży pozostały 2 domy w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 90m2 z działką o pow. ok. 413 m2. Ceny domów już od 400.000 zł. brutto. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. przewidział również miejsca postojowe naziemne.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Działka Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
45B 4 90 m2 parter / / 413.00 m2 Porównaj Zobacz Zapytaj
46B 4 90 m2 parter / / 413.00 m2 Porównaj Zobacz Zapytaj
47A 4 90 m2 parter / / 413.00 m2 Porównaj Zobacz Zapytaj
47B 4 90 m2 parter / / 413.00 m2 Porównaj Zobacz Zapytaj
42B Sprzedane Sprzedane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.