Brak ofert w schowku do porównania.

Wrocław, Śródmieście, ul. Marcinkowskiego 8 Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane przez Immobillo Group Sp. z o.o.

Powierzchnia

75 m2 - 150 m2

Liczba pokoi

2, 4, 5

Udogodnienia

Winda, Duże okna, Obiekt zabytkowy

marcinkowskiego-8-logo-inwestycjiMarcinkowskiego 8 - Idea wyjątkowego miejsca przekuta w rzeczywistość.

Marcinkowskiego 8 została wybudowana w 1902 roku, uzupełniając ciąg budynków z czerwonej cegły wypełniających narożnik ulic Karola Marcinkowskiego i Ludwika Pasteura. Została wzniesiona w innej epoce, kiedy ludzie żyli w innym tempie i wyznawali inne wartości. Była to era pozbawiona wszechobecnego pośpiechu, w której potrafiono docenić stylową architekturę oraz wnętrza. Budynek był inwestycją znanego jubilera i złotnika J. Schlossarka, którego drogocenne dzieła do dziś zdobią kolekcje koneserów sztuki oraz zbiory Wrocławskiego Muzeum Archidiecezjalnego. Profesja właściciela tłumaczy atencję dla detali widoczną we wszystkich fragmentach budynku.

Zabytkowa, ozdobna elewacja wywiera ogromne wrażenie na każdym, komu jest dane ją zobaczyć. Po wejściu do budynku przez rozległy, imponujący, zdobiony hall, widok przestronnej, doświetlonej klatki schodowej i części wspólnych z licznymi elementami dekoracyjnymi, pięknymi, kutymi balustradami oraz oryginalnymi płytkami ceramicznymi potęgują wrażenie podróży w czasie.

Apartamenty oferują liczne udogodnienia. Drewniane okna, imitujące oryginalny projekt, oferują wspaniały widok na jedną z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia oraz zapewniają dostęp dużej ilości  światła dziennego. Wysokie pomieszczenia i logicznie rozplanowane układy pomieszczeń potęgują wrażenie przestrzeni. Liczne oryginalne detale w apartamentach i częściach wspólnych wzmacniają poczucie zabytkowego miejsca i umożliwiają stworzenie wyjątkowych wnętrz z mieszanką klasycznych i nowoczesnych elementów.

Tak wyjątkowy, zabytkowy budynek jak Marcinkowskiego 8 urzeka stylem i przewyższa współczesne inwestycje na wielu polach. Lecz tym, co najistotniejsze z punktu widzenia przyszłych mieszkańców, są prace remontowe w nim przeprowadzone. Determinują one jakość życia, bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Gruntownie przemyślany proces renowacji był naszym celem podczas planowania prac budowlanych.

Każdy apartament ma ponad standardową wysokość od 3,5 m do 2,8 na poddaszu, co jest niespotykane w nowoczesnych nieruchomościach mieszkalnych.
Aby zapewnić wygodną komunikację pomiędzy piętrami, zainstalowana została nowoczesna, cicha winda. Nie ingeruje ona w żaden sposób, w spójność stylowych, klasycznych wnętrz. 

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
M12 2 83 m2 3 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
M2 2 75 m2 3 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
M3 5 135 m2 5 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
M4 4 150 m2 5 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
M6 2 80 m2 3 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
M9 2 81 m2 3 / / Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.