Brak ofert w schowku do porównania.

Bonarka - ul. Strumienna

cena od 6 600.00 zł / m2

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, ul. Strumienna Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera HSD Inwestycje

Powierzchnia

29 m2 - 55 m2

Liczba pokoi

1, 2, 3

Udogodnienia

Garaż, Monitoring, Tereny zielone, Centrum 10 min, Winda, Teren ogrodzony

Inwestycja przy ul. Strumiennej w Krakowie w dzielnicy Podgórze Duchackie to 2-etapowa kameralna zabudowa składająca się z 5 budynków. Na całość pierwszego etapu inwestycji składają się 2 trzypiętrowe budynki. W każdym z nich znajdować się będą 32 mieszkania. Deweloper przewidział również 41 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 8 miejsc parkingowych naziemnych. W budynkach dostępne będą także komórki lokatorskie. Teren osiedla będzie ogrodzony.

Okolica Inwestycji Bonarka – Wola Duchacka – stanowi część Podgórza Duchackiego, które jest uznawane za jedną z najbardziej atrakcyjnych i jednocześnie najczystszych dzielnic miasta. Zlokalizowane tam apartamenty wpisują się w nowoczesny styl budownictwa. Duże przeszklenia nie tylko podnoszą walory estetyczne budynków, ale również zapewniają właściwy poziom doświetlenia. Każdą naszą inwestycję charakteryzuje dbałość o detale, dlatego też tereny wokół apartamentów zostaną atrakcyjnie zagospodarowane. Ławki, alejki i ozdobne klomby będą świetnie współgrać z nowoczesnym stylem budynków.

Lokalizacja cechuje się niską zabudową jednorodzinną oraz dobrym dojazdem do centrum miasta. Nieopodal inwestycji mieszczą się lokalne sklepy, markety (Biedronka), a także restauracje, apteka, urząd pocztowy. Pobliskie centrum handlowe „Bonarka City Center” będzie dużym udogodnieniem związanym z życiem codziennym. Warto również wspomnieć o bliskości centrum biurowego „B4B Bonarka for Business” – które znajdują się w odległości około 700 metrów od inwestycji (w linii prostej). Ulica Strumienna łączy się z ul. Turowicza umożliwiając szybką komunikację z autostradą A4 oraz trasy nr 7 (Kraków - Zakopane).

W inwestycji Bonarka dostępne będą mieszkania 1, 2, 3, 4, i 5-pokojowe w metrażu od 29,09 do 104,59m2. Wysokość mieszkań 2,52 - 2,95m. Duże balkony, nowoczesna bryła budynku mocno wyróżni inwestycję na Krakowskim rynku nieruchomości. Z racji zlokalizowania terenu inwestycji na wzniesieniu z tarasów usytułowanych na dachach budynków będzie rozprzestrzeniał się widok na panoramę centrum Krakowa oraz góry.

Zakończenie budowy przewidziane jest na II kwartał 2020 roku.

-
-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
A02 3 51 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
B02 3 51 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
B01 2 39 m2 parter / / Porównaj Rezerwacja Rezerwacja
A01 Sprzedane Sprzedane
B03 Sprzedane Sprzedane
B32 Sprzedane Sprzedane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.