Brak ofert w schowku do porównania.

Apartamenty przy Wiśle - LU

cena od 9 717.00 zł / m2

Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera HSD Inwestycje

Powierzchnia

186 m2 - 259 m2

Liczba pokoi

1

Udogodnienia

Garaże podziemne, Monitoring, Centrum 2,5 km

Apartamenty przy Wiśle to inwestycja zlokalizowana w Krakowie w dzielnicy Podgórze, przy ul. Kącik 10. Podgórze jest dzielnicą położoną zaledwie 2 kilometry od centrum miasta W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. Ośrodek dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka, Fabryka Oskara Schindlera, Plac Bohaterów Getta czy Muzeum „Apteka pod Orłem”. Dodatkowo Podgórze jest dzielnicą bogatą w tereny zielone. Do najważniejszych elementów przyrodniczych należą m.in. Kopiec Kraka oraz zbiorniki wodne: Zalew Bagry i Staw Płaszowski. Atutem inwestycji jest także bliskość bulwarów wiślanych, które sprzyjają rekreacji i zapewniają szklak komunikacyjny z dzielnicą Kazimierz – bulwar Podolski (500m.).

W sąsiedztwie inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajdują się liczne sklepy, restauracje oraz nowoczesne biurowce (przy Placu Bohaterów Getta i Zabłociu). W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się również Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego (1200m.).

Inwestycja przy ul. Kącik to nowoczesny, trzypiętrowy budynek, w którym zaplanowano 72 apartamenty 1,2,3 oraz 4 pokojowe o metrażach od 23,40 do 84,54 m2 oraz lokale użytkowe. Deweloper HSD Inwestycje przewidział również miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Przygotowywana jest również instalacja pod monitoring. teren wokół budynku zostanie ogrodzony i atrakcyjnie zagospodarowany.

Obecnie do sprzedaży pozostały 2 lokale usługowe o powierzchni 186 i 259m2. Planowany termin zakończenia budowy inwestycji to IV kwartał 2019 roku.

-
-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
LU3 1 186 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
LU4 1 259 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.