Brak ofert w schowku do porównania.

Osiedle Zacisze

Zapytaj o cenę

Nowe domy na sprzedaż oferowane bezposrednio przez dewelopera EKDOM Deweloper.

Powierzchnia

93 m2 - 112 m2

Liczba pokoi

4, 5

Udogodnienia

Ogród. Brukowane tarasy. Drewniane pergole. Garaże.

W Brzezinie, przy ul. Radosnej tuż przy granicy Wrocławia, powstało Zacisze, osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

W ofercie są domy o powierzchni 93 m2 i 112 m2. Budynki są w wariantach z garażem lub bez, tak by dom dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Osiedle Zacisze Etap II Radosna - uzbrojone jest w wodę, prąd, kanalizację sanitarną, kanalizację deszczowo-burzową oraz gaz. Droga pokryta jest betonową kostką.

Domy o kształcie regularnej bryły w nowoczesnej kolorystyce. Duże okna rozświetlają pomieszczenia. Brukowane tarasy ogrodowe, drewniane pergole, oddzielające tarasy oraz wydzielające fronty budynków, dodają osiedlu przyjemnego klimatu , ale też zapewniają większą prywatność mieszkańcom.

Osiedle jest uzbrojone we wszystkie potrzebne media, w tym kanalizację.

Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi gwarancję wysokiej jakości wykonania domów. Stosujemy tylko solidne, sprawdzone materiały renomowanych producentów o wysokich parametrach. Obdarzyliśmy zaufaniem najlepsze firmy budowlane, które współpracują z nami od wielu lat. Dzięki temu oferujemy Państwu wymarzone domy zbudowane na trwałym fundamencie.

Dachy pokryte dachówką ceramiczną angabowaną, lane, wytrzymałe stropy i murowane ściany działowe. Te niewidoczne dla oka elementy wykończenia są najistotniejsze dla żywotności całego budynku. Zadbaliśmy również o detale wykończenia. Ogrodzenie, drewniane pergole przy budynkach, czy kostki na podjazdach i tarasach sprawiają, że nasze nieruchomości nabierają niepowtarzalnego uroku.
Wewnątrz budynki posiadają pełne instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania z grzejnikami i piecem. Są otynkowane, mają ocieplone poddasza, schody betonowe. W budynkach zamontowane są parapety zewnętrze i wewnętrzne i osprzęt elektryczny. Wystarczy tylko położyć podłogi, wyposażyć łazienki, kuchnię i można zamieszkać. Z takiego domu na estetycznym, pięknym osiedlu z pewnością będą Państwo dumni.

Projekt zrealizowano w spokojnej okolicy, bezpośrednio przy zielonym lesie mokrzańskim. Budynki te harmonijnie wpisują się w otaczający naturalny pejzaż.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Działka Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
1B 5 112 m2 parter / / 224.00 m2 Porównaj Zobacz Zapytaj
3C 5 112 m2 parter / / 236.00 m2 Porównaj Rezerwacja Rezerwacja
3D 4 93 m2 parter / / 597.00 m2 Porównaj Rezerwacja Rezerwacja
6D 4 93 m2 parter / / 493.00 m2 Porównaj Rezerwacja Rezerwacja

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.