Brak ofert w schowku do porównania.

Zielony Nugat lokale użytkowe

cena od 10 000.00 zł / m2

Warszawa, Ursynów, ul. Kokosowa Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe lokale użytkowe Oferowane bezposrednio przez dewelopera Rogowski Development.

Powierzchnia

74 m2 - 127 m2

Udogodnienia

Blisko metra. Prestiżowa lokalizacja.

W inwestycji Zielony Nugat dostępne w sprzedaży są trzy lokale usługowe z boczną ekspozycją na ul. Kokosową, przy wejściu na osiedle.

Zielony Nugat to wyjątkowe osiedle położone na warszawskim Ursynowie, pomiędzy klimatyczną ulicą Nowoursynowską, a Rezerwatem Skarpa Ursynowska.

Na Nowoursynowskiej zabudowa apartamentowa miesza się z jednorodzinną. Dominuje tu zieleń i specyficzna senna atmosfera. Rzadko kto się spieszy. Nie ma potrzeby. W bezpośrednim sąsiedztwie jest już wszystko, co potrzebne na co dzień do życia. Sklepy, punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. Ursynów to wyjątkowe miasto w mieście. Urokliwa, doskonale urządzona dzielnica pełna zieleni.

Osiedle Zielony Nugat tworzą cztery apartamentowce sąsiadujące z ulicą Nowoursynowską oraz domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w głębi osiedla. 
Budynki wielorodzinne, niskie i kameralne, połączone wewnętrznym zielonym dziedzińcem tworzą małą, elegancką wspólnotę. Osiedle ma jedno wejście, wspólny parking podziemny. Jasne elewacje, dyskretnie barwione szkło balustrad i drewniane okna tworzą nastrój dyskrecji i rozluźnienia. Niska architektura dopełniona zielenią, nie przytłacza i nie dominuje człowieka.

Bezpośrednio przy budynkach znajdują się ogródki prywatne wraz z tarasami z desek egzotycznych lub kompozytowych, przypisane do poszczególnych mieszkań. Ogródki są wydzielone od pozostałej części za pomocą żywopłotu. Przestrzeń wspólną zaprojektowano jako wypoczynkową i rekreacyjną z placem zabaw dla dzieci i liczną roślinnością. 
Pod dziedzińcem i budynkami usytuowany został parking podziemny z wjazdami od ul. Nowoursynowskiej i Kokosowej.
W parterze sekcji A wzdłuż ul. Nowoursynowskiej zaprojektowano lokale usługowe.

W głębi znajduje się część jednorodzinna osiedla. Domy w zabudowie szeregowej, oaza spokoju granicząca z rezerwatem Skarpa Ursynowska. Poszczególne szeregi różnią się od siebie. Dzięki temu osiedle jest zróżnicowane wizualnie. Przede wszystkim dużo przestrzeni. Domy zostały skomponowane na podobnej zasadzie, na parterze obszerny pokój dzienny połączony z kuchnią i wyjściem do ogródka. Na piętrze trzy sypialnie i dwie łazienki. Drugie piętro to przestrzeń rekreacyjna z ciekawie zaaranżowanymi tarasami i ogrodami zimowymi.

-
-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
3 122 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
4 74 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
5 127 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.