Brak ofert w schowku do porównania.

Osiedle Gdańskie

Zapytaj o cenę
Inwestycja nieaktywna. Sprawdź inne propozycje.

Pępowo, ul. Natura Park Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera MARGO Deweloper.

Powierzchnia

69 m2 - 74 m2

Liczba pokoi

3, 4

Udogodnienia

Przedszkole. Doskonała komunikacja. Bliskość Trójmiasta.

Osiedle Gdańskie to nowoczesne, zaprojektowane ze szczególną starannością mieszkania, domy szeregowe oraz wolnostojące. Jego tradycyjna i elegancka architektura, doskonale wpisuje się w sąsiedztwo niskiej zabudowy Pępowa.

Inwestycja obejmuje bezczynszowe mieszkania i domy szeregowe oraz dom jednorodzinny. Do sprzedaży oferujemy lokale o zróżnicowanych powierzchniach oraz dom o pow. ok. 212 m2  położony na działce ok. 1000 m2. Mieszkania posiadają funkcjonalne i starannie zaprojektowane rozkłady, tak by każdy z domowników znalazł w nim miejsce dla siebie. Dodatkowo na parterze znajdują się przydomowe ogródki, a w mieszkaniach położonych na piętrze słoneczne balkony, w których będzie się można zrelaksować po ciężkim dniu pracy. 
Domy szeregowe zaprojektowano na trzech poziomach: parter, piętro oraz pomieszczenie nieużytkowe.

Pępowo to miejsce spokojne, pełne swobody. Położone w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, a z drugiej strony malowniczych Kaszub, z licznymi jeziorami i lasami. Ze względu na swoją lokalizację ma doskonały potencjał do rozwoju. Dzięki dobrze rozbudowanej sieci dróg oraz oddalonych o zaledwie kilka minut przystanków PKS, PKP oraz PKM, miejsce to jest doskonale skomunikowane z Gdańskiem i Gdynią.  Po wybudowaniu Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej, która ma powstać w odległości ok. 800 m od Osiedla Gdańskiego, dojazd stanie się jeszcze łatwiejszy. Bliskość punktów usługowych, placówek edukacyjnych czy sklepów, daje gwarancję, że większość codziennych spraw będzie można załatwić blisko domu. Amatorom aktywnego wypoczynku, daje możliwość korzystania z pobliskiej stadniny koni, pola golfowego czy malowniczych szlaków pieszych i rowerowych.

Obecnie w sprzedaży jest też jedno mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 72m2 z ogródkiem. Bezczynszowe, dostępne w programie MDM.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
B1.2 Sprzedane Sprzedane
C7.1 Sprzedane Sprzedane
C7.2 Sprzedane Sprzedane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.