Brak ofert w schowku do porównania.

Ogrody Różane

cena od 5 950.00 zł / m2

Poznań, Stare Miasto, ul. Jasna Rola 36 Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Konimpex-Invest Sp. z o.o.

Powierzchnia

66 m2 - 74 m2

Liczba pokoi

2, 3

Udogodnienia

Tereny zielone. Komunikacja miejska. Miejsca parkingowe. Teren ogrodzony.

Ogrody Różane, to nowa inwestycja dewelopera Konimpex, przy ulicy Jasna Rola na Naramowicach, poznańskiej dzielnicy obfitującej w zieleń i otwarte przestrzenie. Naramowice to nie tylko atrakcyjna okolica, to także bliskość marketów, szkoły, przedszkola, punktów usługowych, oddziałów bankowych i przystanku autobusowego. Codzienne życie ułatwi wygodny dojazd do centrum trzema liniami dziennymi i nocną.

Osiedle w ostatecznej formie będzie składać się z 3 etapów A, B oraz C. Każdy z tych etapów to trzy, połączone ze sobą, nowoczesne budynki, w których zaprojektowaliśmy po 4 klatki schodowe. Układy mieszkań Ogrodów Różanych wpisują się w koncepcję mieszkań kompaktowych, wyznaczającą dziś trendy wśród deweloperów. Taka idea inwestycji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Zgrabny metraż, funkcjonalny układ pomieszczeń, każdy metr optymalnie wykorzystany.

Harmonijnie zaprojektowane osiedle stwarza przestrzeń dla każdego. Plac zabaw dla najmłodszych, miejsca postojowe dla niepełnosprawnych. Bezpieczeństwo dla wszystkich Mieszkańców dzięki kontroli dostępu. Do Państwa dyspozycji są windy i rodzinne miejsca w hali parkingowej, a mieszkania są ustawne i dobrze doświetlone. Przestronne balkony i przyjaźnie zaprojektowane tereny zielone to doskonałe miejsce do relaksu.
Nowoczesne, wysokiej jakości, ekologiczne materiały, zapewniają podwyższoną izolację cieplną i akustyczną. Ogrodzenie terenu, antywłamaniowe okna parterowe, drzwi wejściowe wysokiej klasy antywłamaniowej do wszystkich mieszkań gwarantują bezpieczeństwo. Ciche windy firmy Schindler, mechaniczna wentylacja mieszkań, to tylko niektóre z atutów Ogrodów Różanych.

Osiedle jest położone blisko urokliwego Żurawińca, rezerwatu przyrody. Las, woda, śpiew ptaków, każdy znajdzie tu coś dla siebie, bezcenną chwilę ciszy i relaksu, malowniczą trasę biegową, kontakt z przyrodą, a najmłodsi miejsce niezapomnianych przygód. Tutaj znajdziesz swoje własne, przytulne i bezpieczne miejsce, do którego zawsze chce się wracać – zapraszamy do Ogrodów Różanych!

-
-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
36-06 2 74 m2 1 / / Porównaj Rezerwacja Rezerwacja
36-09 3 66 m2 1 / / Porównaj Rezerwacja Rezerwacja

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.