Brak ofert w schowku do porównania.

Admiral

cena od 5 918.00 zł / m2

Gdańsk, Osowa, ul. Junony Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Pomorskie Domy.

Powierzchnia

36 m2 - 72 m2

Liczba pokoi

2, 3, 4

Udogodnienia

Zielone ogrody. Balkony. Teren zamknięty. Parking.

Admiral to nowa inwestycja mieszkaniowa w gdańskiej dzielnicy Osowa. Projekt o kameralnym, bardzo rodzinnym charakterze, który w sposób perfekcyjny łączy w sobie energię życia z bezpieczeństwem i spokojem.
W niskim, trzykondygnacyjnym budynku, powstanie łącznie 28 wyjątkowych mieszkań. W ofercie dostępne będą zarówno wygodne mieszkania dwupokojowe, jak i przestronne trzy oraz czteropokojowe apartamenty. Wybrane lokale na parterze wzbogacone zostaną o zielone ogrody, zaś do mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duże balkony.

Na najniższej kondygnacji powstanie duża hala garażowa z miejscami parkingowymi. Ponadto, w budynku zaprojektowano praktyczne komórki lokatorskie. Inwestor zadba także o odpowiednie zagospodarowanie terenu, który zostanie ogrodzony i odpowiednio oświetlony. Część placu przed budynkiem przeznaczono na zewnętrzne miejsca parkingowe. 

Admiral został zaprojektowany z najwyższą starannością. Zwarta, jednorodna bryła budynku dobrze podkreśla kameralny charakter całego projektu. Na uwagę zasługuje ciekawy, mansardowy dach oraz liczne zdobienia na elewacji w postaci cegły klinkierowej czy detali ze szkła i stali. Wyjątkowo wyglądać będzie także klatka schodowa. Nie zabraknie tu szlachetnego drewna oraz pięknego gresu o strukturze kamienia w starannie dobranej kolorystyce. Tak ciekawe wnętrze to zasługa autorskiego projektu architektonicznego, który gwarantuje niepowtarzalność i wyjątkowe wrażenia estetyczne.

Budynek Admiral powstaje z wykorzystaniem najlepszych, atestowanych materiałów budowlanych w oparciu o sprawdzone technologie projektowe. Cały proces budowy nadzorowany będzie przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Najlepsi kierownicy budowy oraz fachowe ekipy budowlane i montażowe. Takie rozwiązanie gwarantuje najwyższą jakość wykonania.

-
-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
23 3 53 m2 2 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
28 3 46 m2 2 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
11 Sprzedane Sprzedane
13 Sprzedane Sprzedane
2 Sprzedane Sprzedane
21 Sprzedane Sprzedane
24 Sprzedane Sprzedane
25 Sprzedane Sprzedane
4 Sprzedane Sprzedane
7 Sprzedane Sprzedane
8 Sprzedane Sprzedane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.