Brak ofert w schowku do porównania.

Chwaszczyno, ul. Świerkowa Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Legato Sp. J.

Powierzchnia

136 m2 - 136 m2

Liczba pokoi

4

Udogodnienia

Lokalizacja. Taras. Ogród. Teren ogrodzony.

Primo to nieszablonowa propozycja mieszkaniowa o wyjątkowo kameralnym charakterze. Tworzą ją dwa, dwukondygnacyjne domy jednorodzinne.
Powstały w oparciu o indywidualny, przemyślany projekt architektoniczny, który pozwolił na wyeliminowanie niepraktycznych skosów. Piętro każdego z budynków tworzą wyłącznie wysokie, pełnowymiarowe pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługuje taras rekreacyjny, zlokalizowany nad garażem. Idealne miejsce na popołudniowy relaks w gronie najbliższych. Wypoczywać można także w zielonym ogrodzie z tarasem, do którego przejście prowadzi bezpośrednio z salonu.

Znakomicie prezentuje się elewacja budynku. Jej zwartą, ponadczasową bryłę wyróżnia kolorystyka ścian oraz dachu: biel i grafit. Jej wyjątkowy charakter podkreślają elementy ozdobne z okładziny drewnianej.
Całość prezentuje się gustownie i nowocześnie. Każdy z domów Primo posadowiony jest na dużej działce (531 m2 i 513 m2), gwarantującej  wysoki komfort zamieszkania. Teren przynależny do każdego z budynków zostanie ogrodzony i zagospodarowany.

Projekt Primo powstaje na pograniczu Chwaszczyna przy ul. Świerkowej,  w bezpośrednim sąsiedztwie gdańskiej dzielnicy Osowa. Kameralne położenie inwestycji gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji, którą docenią z pewnością miłośnicy aktywnego wypoczynku jest pobliskie Jezioro Osowskie, a zwłaszcza sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Działka Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
B 4 136 m2 parter / / 531.00 m2 Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.