Brak ofert w schowku do porównania.

Magna Apartamenty - LU

Zapytaj o cenę

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Na Barciach Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Samson Sp. z o.o.

Powierzchnia

152 m2 - 170 m2

Udogodnienia

Miejsca postojowe. Oddzielna winda. Balkony.

Magna Apartamenty to kameralna inwestycja na Prądniku Czerwonym w Krakowie. Dzielnica sąsiaduje z tętniącym życiem centrum miasta. Okolica apartamentowca wyróżnia się doskonale rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola i żłobki, obiekty sportowe i tereny rekreacyjne m.in. Park Zaczarowanej Dorożki czy Park Tadeusza Kościuszki.

W przestronnym, siedmiopiętrowym apartamentowcu mieści się 41 mieszkań z klimatycznymi balkonami lub tarasami. W budynku zainstalowane będą trzy windy, dwie są przeznaczone do dyspozycji mieszkańców, a trzecia jest dostosowana do lokali usługowych. Dużą zaletą inwestycji jest optymalne wykorzystanie przestrzeni. Poniżej parteru znajduje się parking z 25 miejscami dla klientów lokali usługowych. Natomiast na poziomie -2 będą 32 wygodne miejsca postojowe w garażu podziemnym dla mieszkańców. Doskonałym udogodnieniem jest przestrzeń gospodarcza w najniższej kondygnacji budynku z 20 komórkami lokatorskimi.

Charakterystyczna bryła apartamentowca, która idealnie dopasowuje się do otoczenia Na Barciach, sprawi, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Wszelkie detale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku będą wykonane z najwyższą precyzją. Z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości m.in. ze stali nierdzewnej, drewna, PCV.

Na Barciach to spokojna ulica. Znakomita infrastruktura drogowa oraz świetnie rozwinięta komunikacja. Krakowianie cenią to miejsce również ze względu na piękne tereny rekreacyjne. Magna Apartamenty to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju z dostępem do bazy rozrywkowo-usługowej dużego miasta.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
L2 154 m2 1 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
L3 152 m2 1 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
L4 154 m2 1 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
L5 170 m2 1 / / Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.