Brak ofert w schowku do porównania.

Piaseczno, ul. Fabryczna 23 Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Klinkier-Bud

Powierzchnia

296 m2 - 296 m2

Liczba pokoi

7

Udogodnienia

Winda, Centrum miasta, Tarasy zielone, Penthouse

Inwestycja Apartamenty Royal w Piasecznie

Apartamenty Royal to inwestycja Klinkier Bud Developer zrealizowana w III kwartale 2011 roku. Inwestycja zlokalizowana jest w Piasecznie, przy ul. Fabrycznej 23, zaledwie 3 km od Warszawy. Całość inwestycji składa się z nowoczesnego budynku, w którym na 12 kondygnacjach znajduje się 36 apartamentów o zróżnicowanym metrażu – od 69 do prawie 300m2. Na parterze wieżowca zlokalizowany jest parking oraz reprezentacyjny hol recepcji.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się: centra handlowe, baseny, kluby fitness, korty tenisowe, stadnina koni, szkoły, przedszkola, przychodnie i inne udogodnienia i punkty handlowo – usługowe. Piaseczno jest bardzo dobrze skomunikowanym miastem. Świetną komunikację zapewniają, autobusy PKS oraz warszawska komunikacja miejska.

Obecnie dostępnych do sprzedaży jest 6 apartamentów. Jedno z mieszkań – 4-pokojowy apartament o pow. 150m2, położony na 8 piętrze, dostępny jest w opcji wykończonej „pod kluczz umeblowaniem kuchennym i sprzętem AGD, w atrakcyjnej cenie 6 200 zł/m2. Dostępny jest również apartament 4-pokojowy o pow. 80m2 położony na 9 piętrze, bez ścianek działowych, z możliwością zaprojektowania ich wg życzenia klienta i wykonanych na koszt dewelopera.

Prawdziwie królewskim apartamentem jest dwupoziomowy penthouse o pow. prawie 300m2, z dużymi tarasami i loggią, położony na 10 piętrze. Penthouse posiada 7 pokoi, jego wysokość wynosi 3,4m, a dla wygody jego mieszkańców jest przewidziana oddzielna hala garażowa na 3 stanowiska do wyłącznego użytku tego apartamentu.

Sprawdź więcej na Rynek Deweloperski!

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
21 7 296 m2 10 / / Porównaj Zobacz Zapytaj

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.