Brak ofert w schowku do porównania.

Wrocław, Krzyki, ul. Piękna Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska

Powierzchnia

64 m2 - 64 m2

Liczba pokoi

3

Udogodnienia

Winda, Centrum 10 min, Niska zabudowa, Tereny zielone

Belleville-logoBelleville to inwestycja położona przy ul. Pięknej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, zaledwie 2,5 km od centrum Wrocławia. Nazwa inwestycji odnosi się zarówno do adresu - ul. Pięknej, jak i do charakteru miejsca - nowoczesnego „miasta w mieście”. Niebanalna forma architektoniczna. Nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości sprzyjają dwa kameralne dziedzińce, tworząc przyjazne i efektowne przestrzenie wspólne. Charakteru dodają ponadto: biało-czarny wzór na posadzkach w stylu retro, eleganckie białe płytki na ścianie holu w klimacie paryskiego metra oraz zaplanowane na terenie inwestycji stylowe ławki i latarnie, dla których inspiracją jest paryski Parc de Belleville. Inwestycja położona jest na gruncie będącym własnością, nie zaś w użytkowaniu wieczystym.

Na całość inwestycji składa się kameralny 4-piętrowy budynek ze 131 mieszkaniami 1, 2, 3 i 4-pokojowych o zróżnicowanym metraż od 27 m2 do 95 m2. Mieszkania na najwyższych piętrach mają duże tarasy, a wszystkie pozostałe – balkony lub własne ogródki. Wysokie okna zwspaniale doświetlają wnętrza. Wygodnym rozwiązaniem są kuchnie zaprojektowane jako osobne pomieszczenia. Deweloper Bouygues Immobilier przewidział także miejsca postojowe w garażu pod budynkiem oraz rowerownię.

W pobliżu Belleville znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, restauracje, popularne sieci handlowe oraz dwie szkoły wyższe: Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytet Medyczny. Miłośnicy aktywnego trybu życia docenią pobliski Wrocławski Park Wodny, lodowisko Spiska oraz parki Andersa i Skowroni. Inwestycja Belleville jest świetnie skomunikowana: w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, w niedalekiej odległości jest dworzec PKS. Całości dopełnia pobliska obwodnica śródmiejska.

Obecnie dostępnych jest do sprzedaży 33 mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych w metrażach od 40 do 80m2. Ceny mieszkań zaczynają się już od 5 849 zł/m2. Oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz” ze specjalistami naszego Atelier.

 

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
AG0101 3 64 m2 1 / / Porównaj Zobacz Zapytaj
AC0401 Sprzedane Sprzedane
AF0205 Sprzedane Sprzedane
AF0405 Sprzedane Sprzedane
AG0201 Sprzedane Sprzedane

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.