Brak ofert w schowku do porównania.

Manufaktura Stare Miasto

Zapytaj o cenę

Poznań, Stare Miasto, ul. Bożnicza 8 Pokaż na mapie

Zobacz dostępne lokale

Nowe mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska

Powierzchnia

57 m2 - 137 m2

Liczba pokoi

3, 4

Udogodnienia

Centrum miasta, Garaż, Winda, Videofon, Monitoring, Niska zabudowa

Manufaktura Stare Miasto - logoManufaktura Stare Miasto to inwestycja położona przy ul. Bóżniczej 8 - w ścisłym, tętniącym życiem centrum Poznania. Manufaktura Stare Miasto łączy wielkomiejską, luksusową funkcjonalność i industrialnego ducha przeszłości. Projekt obejmuje odrestaurowanie ciekawych zabudowań Zakładów Spirytusowych Akwawit S.A., których historia sięga końca XIX wieku, oraz wkomponowanie w ich strukturę luksusowego budynku mieszkalnego. Dzięki temu stara rotunda zyskała nowe życie jako część oryginalnego projektu - obecnie stanowi przestronny hall wejściowy tej prestiżowej inwestycji. Inwestycja położona jest na gruncie będącym własnością, nie zaś w użytkowaniu wieczystym. Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2017 roku.

Manufaktura Stare Miasto to inwestycja kameralny 4-piętrowy budynek. Na całość inwestycji składa się 80 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o przestrzennych metrażach. Architektura budynku została dopracowana w każdym calu tworząc funkcjonalną przestrzeń będącą połączeniem nowoczesności z industrialnymi elementami. Mieszkania posiadają panoramiczne okna i głębokie balkony, a te, zlokalizowane na parterze - ogródki i rolety antywłamaniowe. Wysokość mieszkań również jest niestandardowa. Niektóre oferowane mieszkania mają wysokość od 3,3 do 3,8 metra. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona. Przewidziany jest również monitoring i wideofony. Deweloper Bouygues Immobilier zaplanował także miejsca postojowe w garażu pod budynkiem.

 

Obecnie dostępnych do sprzedaży jest 17 mieszkań w metrażach od około 34 do 136m2, 1,2, 3 i 4-pokojowych. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz” ze specjalistami naszego Atelier.

W okolicy inwestycji znajdują się przedszkola, szkoły, przychodnie, szpitale, liczne punkty handlowo-usługowe, restauracje, kina, teatry, kluby sportowe i wiele innych atrakcji wynikających z lokalizacji w centrum miasta. Inwestycja jest świetnie zlokalizowana. Komunikacyjnie połączona z każdą częścią miasta, z dobrym dojazdem do trasy A2, lotniska i na dworzec PKP.

-
-
-
Nr Pokoje Powierzchnia Piętro Balkon / Taras / Loggia Ogród Porównaj Podgląd Zapytaj o szczegóły
BA0002 4 137 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
BA0003 4 105 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
BA0004 4 98 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
BB0001 3 57 m2 parter / / Porównaj Zobacz Zapytaj
BB0106 3 59 m2 1 / / Porównaj Rezerwacja Rezerwacja

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.