Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Dolnośląskie

Dolnośląskie - województwo utworzone w 1999 roku, położone w południowo-zachodniej części Polski, w dorzeczu Odry i Łaby. Malownicza historyczna kraina, której ziemia kryje wiele tajemnic i zagadek. Graniczy z terenem Czech i Niemiec.

Stolicą województwa jest miasto Wrocław, którego elementy zostały wpisane na listę UNESCO.

Skarbem województwa dolnośląskiego są surowce mineralne. Mocno rozwinięta tradycja górnictwa idzie w parze z nowoczesnym przemysłem, rozwojem nauki i
kultury.

Na terenie województwa znajdują się zbiorniki wodne, jeziora, stawy Milickie i inne, które tworzą piękny krajobraz tej ziemi. Znajdziemy tu także dwa parki narodowe (Karkonoski Park Narodowy i Park Narodowy Gór Stołowych), rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe. Bogactwo szlaków turystycznych zachęca do wycieczek i przyciąga turystów z innych części kraju. To miejsca szczególne, atrakcyjne, gdzie można odpocząć na łonie natury po wytężonym tygodniu pracy.

Przepiękne zamki, ruiny starych murów w imponującej liczbie na terenie całego województwa, a także szlaki turystyczne, szlaki górskie zachęcają do zwiedzania tej części Polski.
To także część Polski, w której znajduje się najwięcej uzdrowisk. Sprzyjający odpoczynkowi i powrotowi do formy klimat przyciąga kuracjuszy. Z roku na rok rośnie też liczba chętnych, by w tej malowniczej części Polski zamieszkać. Rosnąca liczba mieszkań i domów jest odpowiedzią na te potrzeby.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.