Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Brzezina

Najpiękniejsze są te miejsca, które są ukryte. Takim właśnie miejscem jest niepozorna wieś Brzezina, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie średzkim, w gminie Miękina. Ta przepiękna miejscowość kryje wiele fantastycznych miejsc, m.in. zespół pałacowy, który przyciąga turystów z całego kraju. Do tego, okoliczne lasy tylko czekają na spacerowiczów i rowerzystów.

 Szukasz swojego miejsca w świecie? A może znudziło Ci się życie w mieście – pełne hałasu, zapachu spalin i gwaru przechodniów? Jeśli tak, to Brzezina jest miejscem, w którym znajdziesz spokój i na nowo ułożysz swoje życie. To doskonałe miejsce dla całej rodziny.

 Układ przestrzenny wsi prezentuje typ wielodrożnicowy. Wzdłuż głównej drogi przeważa piękna zabudowa ogrodowa, która prezentuje się fantastycznie, tworząc sielską atmosferę prawdziwej wsi. Do tego, znajdziesz w miejscowości zabudowania dworskie wraz z kościołem i pałacem. W najstarszej części miejscowości zaś, znajduje się jej najstarsza część, a tam kościół gotycki i pozostałości grodziska.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.