Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Wrocław

Wrocław jest jednym z najstarszych miast Polski pod względem lokacji na prawach miejskich. Położony na Nizinie Śląskiej między Wzgórzami Trzebnickimi na północy, a Sudetami na południu, w południowo-zachodniej części Polski, nad rzeką Odrą.

Wrocław - dolnośląskie
Jest stolicą województwa dolnośląskiego, także historyczna stolicą całego Śląska. Główne miasto aglomeracji wrocławskiej. To czwarte pod względem liczby ludności i piąte pod względem powierzchni miasto w naszym kraju.
Atrakcyjne dla mieszkańców i turystów. W 2015 roku Wrocław znalazł się na liście 230 miast uznanych za „Najlepsze miasto do życia”. Wrocław został również wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016 i Światową Stolicę Książki 2016.
To aktywny ośrodek naukowy, kulturalny i biznesowy. Dobrze skomunikowany z innymi miastami i państwami.

Wysoki budżet na jednego mieszkańca, dobre zarobki, szybki rozwój i nowe inwestycje zachęcają do osiedlenia. Nowo powstające w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców osiedla, domy, mieszkania sprawiają, że rynek deweloperski kwitnie.
Z roku na rok przybywa nie tylko więcej mieszkań, ale także wzrasta długość ścieżek rowerowych. Poza tym atrakcje kulturalne i edukacyjne zachęcają do aktywnego wypoczynku. Wrocław jest piątym miastem w Europie pod względem liczby mostów i kładek, tu także odpoczniemy we wspaniałych miejskich parkach i ogrodach np. w Ogrodzie Japońskim, wielkim ogrodzie botanicznym czy podczas spaceru po wrocławskim Zoo.
Turystom i mieszkańcom miasto Wrocław ma o wiele więcej do zaproponowania.

Wrocław - dolnośląskie

W mieście znajduje się wiele atrakcji i zabytków godnych uwagi – wpisana na listę UNESCO Hala Stulecia, Panorama Racławiska, duża liczba muzeów, kina, teatry, opera, galerie sztuki.
Piękne stare budowle zachowane mimo zniszczeń wojennych , odrestaurowane gotyckie ratusze, gotyckie kościoły i inne.

Miasto chętnie gości u siebie różne wydarzenia naukowe, religijne, kulturalne czy sportowe (np. Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Kobiet). Tu często odbywają się znane i w Polsce i na całym świecie festiwale muzyczne . np. Jazz nad Odrą, Wratislava Cantans, Przegląd Piosenki Aktorskiej. Smakosze piwa przyjeżdżają także na największy w Polsce i znany w Europie Festiwal Dobrego Piwa. Kinomani zjeżdżają na festiwale filmowe, np. Nowe Horyzonty.
Wyższe uczelnie jak Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Muzyczna, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego co roku przyciągają nowych studentów, z których duża część wybiera Wrocław jako swoje miasto najlepsze do życia.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.