Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Śródmieście

Centralna dzielnica Wrocławia, położona na prawym brzegu Odry naprzeciw Starego Miasta. Śródmieście to niewielki obszar rozciągnięty na 16 km kw., który dzieli się na Wielką Wyspę z osiedlami: Zacisze, Sępolno i Biskupin oraz najstarszą część miasta – Ostrów Tumski. W tej części Wrocławia znajdują się najcenniejsze zabytki, których korzenie sięgają gotyku. W okolicy znajduje się także słynny most Tumski, odwiedzany przez zakochanych i turystów. Na zabudowę Śródmieścia składają się historyczne budynki, a także nowe inwestycje z mieszkaniami z oferty deweloperskiej. Na atrakcyjność dzielnicy wpływa jej położenie w sercu miasta, rozwinięta infrastruktura i możliwość szybkiego dotarcia do każdej części Wrocławia pieszo i przy pomocy licznych połączeń komunikacji miejskiej.

W Śródmieściu znajdują się także wydziały szkół wyższych, Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego, placówki oświatowe oraz punkty usługowe i rozrywkowe.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.