Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Widzew

Widzew to dawna dzielnica Łodzi, największa pod względem obszaru, a jednocześnie o najmniejszej gęstości zaludnienia. To miejsce nieprzerwanie posiada swój specyficzny klimat. Część środkowo-zachodnia położona jest na obszarze dawnej wsi Widzew (zwanej dziś popularnie „Starym Widzewem”).

Całość nie posiada jednoznacznej i zwartej miejskiej zabudowy – północno-wschodnia część dzielnicy zajmowana jest przez pola, nieużytki, lasy i niewielkie osady, zaś południowo-wschodni róg zajmują obszerne rejony terminalu kolejowego Łódź-Olechów. Pozostała część to liczna zabudowa przemysłowa, z której słynie cały region oraz osiedla mieszkaniowe. Do tego wiele malowniczych miejsc o charakterze historycznym, do których ściągają turyści z całej Polski.

Na terenie Widzewa znajduje się wiele miejsc z których słynie sama Łódź. To właśnie tu znajdziesz m.in. słynną Państwową Wyższą Szkołę Filmową i Teatralną im. Leona Schillera, czy Salezjańską Wyższą Szkołę Ekonomii i Zarządzania. Do tego liczne tereny zielone – mieszkańcy zdecydowanie mają gdzie spacerować!

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.