Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Lubelskie

Położone we wschodniej części Polski między Wisłą a Bugiem. Graniczy z Białorusią i Ukrainą. Stolicą województwa jest malownicze miasto Lublin.
To teren bogaty w surowce mineralne, które decydują o charakterze rozwijającego się przemysłu.

Obok kopalni funkcjonują przepiękne, duże leśne kompleksy. Parki narodowe, parki krajobrazowe oraz Międzynarodowy Rezerwat Biosfery „Polesie Zachodnie” (status nadany przez UNESCO) są dumą tego obszaru. To jedne z najbardziej malowniczych i charakterystycznych obszarów Polski, będące obiektem zainteresowań badaczy, amatorów fotografii i turystów.

W województwie lubelskim znajdziemy także ruiny zamku (np. Kazimierz Dolny, Jakubowice), zamek w Lublinie, zespoły zamkowo-pałacowe, trasy podziemne przyciągające turystów. Dla mieszkańców miast tego regionu są atrakcją na rodzinne wycieczki, wspólne spędzanie czasu i poznawanie przeszłości miasta i kraju.

Funkcjonujące ośrodki kultury jak np. filharmonia, teatry, muzea, biblioteki dbają nie tylko o turystów, ale przede wszystkim o mieszkańców tego województwa.

Rozwijające się ośrodki naukowe przyciągają studentów, którzy po zakończeniu nauki chętnie zapuszczają korzenie w tej malowniczej części Polski. W związku z tym roku na rok przybywa nowych domów, mieszkań, rośnie liczba chętnych by osiąść tu na stałe.

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.