Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Balice

Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej wsi, w której wreszcie będziesz mógł odpocząć od zgiełku miasta, ale boisz się całkowitego odcięcia i zamieszkania na prowincji? Doskonale się składa, ponieważ mamy dla ciebie doskonałą propozycję. Wieś Balice, położona w województwie małopolskim, na zachód od Krakowa. Zainteresowany?

 Balice to niezwykle spokojne miejsce, pełne pięknych widoków. Północne regiony miejscowości położone są na Garbie Tenczyńskim, zaś południowe na równinie zwanej Obniżeniem Cholerzyńskim. To tereny włączone w obszar Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego – w kwestii ścieżek spacerowych, świeżego powietrza i malowniczych widoków, Balice absolutnie nie mają się czego wstydzić!

 Do tego, miejscowość położona jest na drodze wielu szlaków komunikacyjnych, co jest jej ogromnym atutem. Znajduje się tu choćby Port Lotniczy Kraków-Balice, przystanek kolejowy, droga wojewódzka nr 774 oraz autostrada A4. Stawiając na Balice, możesz mieć pewność, że znalazłeś swoje wymarzone miejsce na ziemi. W końcu spokój jest najważniejszy, prawda?

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.