Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Bibice

Chcesz odpocząć od zgiełku i pędu dużego miasta?  Znudziło Cię życie w ogromnej aglomeracji? A może zaczął Ci doskwierać brak czystego powietrza?  Jeśli odpowiedziałeś „tak” na chociaż jedno z tych pytań, to znaczy, że Bibice są zdecydowanie odpowiednim miejscem dla Ciebie. To cicha i spokojna wieś, położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Zielonki – miejscu skrywającym niezwykle bogata historię.

 W Bibicach odnajdziesz spokój, o którym marzy każdy z nas. Własny dom w otoczeniu pięknych pól i lasów przestał być marzeniem ściętej głowy. Nie jest to jednak miejsce całkowicie odcięte od świata. Gdy będziesz musiał gdzieś pojechać, możesz skorzystać z Drogi krajowej nr 7. Nie będzie to jednak koniecznie – Bibice posiadają wszystko co niezbędne na miejscu, włączając w to uśmiechniętych, pomocny i życzliwych mieszkańców.

 Bibice są dumne ze swojej historii. Właśnie w tych okolicach znaleziono ślady pobytu ludzi z epoki neolitu, czyli z lat ok. 2500 – 1700 p.n.e. W samej miejscowości znaleziono liczne wyroby z kamienia i fragmenty naczyń oraz ceramiki. Kto wie, może Ty również odkryjesz tego typu tajemnice? Badacze twierdzą, że właśnie ten rejon, a w szczególności niepozorne Bibice, są prawdziwą, niewyczerpaną kopalnią historii. Odpoczywając od poszukiwań, będziesz mógł zabrać swoją rodzinę na spacer, albo wycieczkę rowerową po okolicznych lasach – na to rzadko kiedy mogą sobie pozwolić mieszkańcy większych miast!

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.