Brak ofert w schowku do porównania.
-
-
-

Kraków

Pełne uroku i tajemnic miasto o długich tradycjach historycznych, położone nad Wisłą, w południowej części Polski, w. Jedno z najstarszych miast Polski,była stolica kraju i miejsce koronacji królów. Drugie pod względem liczby mieszkańców i powierzchni.

Kraków - małopolskie

Jako pierwsze miasto z Polski w 2000 r. został Europejską Stolicą Kultury, zaliczane także do „najmodniejszego miasta świata. Miasto, w którym oprócz wielu zabytków, bogatej oferty edukacyjnej, kulturalnej i turystycznej, znajdują się doskonałe warunki do rozwoju biznesu. Kraków został uznany za najlepsze miejsce na świecie do lokowania centrów usług biznesowych.

Wszystko to sprawia, że jest popularnym miejscem na rozpoczęcie życia przez młodych ludzi, zwłaszcza studentów kończących krakowskie uczelnie wyższe. Rozwijające się nowe osiedla mieszkaniowe oraz infrastruktura miejska, a także miejsca odpoczynku i aktywności sportowej dla mieszkańców, zachęcają do zamieszkania w Krakowie. Sprzyjają temu również tereny zielone, parki miejskie, ścieżki rowerowe oraz bliskość gór.

Kraków to silny, centralny ośrodek kultury i nauki. Mają tu swoje siedziby między innymi Polska Akademia Umiejętności, Oddział PAN, Uniwersytet Jagielloński, Akademia Sztuk Pięknych,Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Krakowska, Wyższa Szkoła Teatralna i wiele innych.

Kraków - małopolskie

Turystów do Krakowa przyciągają jego wspaniałe zabytki, na czele z Wawelem, Starym Miastem zaliczanym do najwyższej w skali krajowej "0" klasy zabytków. Także cykliczne imprezy kulturalne, festiwale i przeglądy oraz imprezy sportowe zachęcają do odwiedzenia jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast Polski.

Zapraszamy również do przeczytania analizy krakowskiego rynku nieruchomości. Co się opłaca, gdzie warto zamieszkać i czy warto zainwestować w Krakowie?

Zapraszamy do artykułu: Czy warto kupić mieszkanie w Krakowie?

Inwestycje

Newsletter

Bądź na bieżąco. Najnowsze informacje, nowe mieszkania, domy, lokale użytkowe co dwa tygodnie na Twojej skrzynce e-mail.

Jak znaleźć swoje wymarzone M...

 • Krok 1

  Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej lub w zakładce inwestycje

 • Krok 2

  Wybierz rodzaj nieruchomości i lokalizację

 • Krok 3

  Kliknij przycisk "szukaj"

 • Krok 4

  Wejdź w interesującą Cię inwestycję i przejrzyj listę dostępnych lokali pod opisem inwestycji.

 • Krok 5

  Zapytaj dewelopera o szczegóły inwestycji lub o konkretny lokal - wyślij zapytanie.